Yardım fastbootta kalma

vacıpyasarrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vacip
Cihazım
iphone 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
_V12.5.7.0.RJZMIXM_20220428.0000.00_11.0
Telefon Modeli
redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
twrp den recovery tusuna bastım ve cihaz fastboot moduna girdi ses kısma ve güç tuslarına basılı tuttugumda redmi yazısı 2 sn cıkıyor ardından yine fastboot ekranına fonuyor. mi flash tan rom atmayı denedim 5000 saniye kadar sürdü bitmedi. sanırım usb hata ayıklama kapalı oldugu ıcın olmadı. cıhaz a cılmadıgı ıcın bu ayarı da guncelleyemıyorum farklı bır onerısı olan varsa sevınırırıım

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Hocam cihazın tekrar bootloader moda girmesinin nedeni ses kısma+ güç tuşuna basıyor olmanız olabilir mi ? Ses açma+ güç tuşuyla twrp'ye girebiliyorsanız indirip hafıza kartına atın ve twrp'den install seçeneğiyle yükleyin. Wipe Cache/Dalvik yapın ve cihazı açın.

Son düzenleme:
Oyla:

vacıpyasarrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vacip
Cihazım
iphone 11
Konular
1
Hocam cihazın tekrar bootloader moda girmesinin nedeni ses kısma+ güç tuşuna basıyor olmanız olabilir mi ? Ses açma+ güç tuşuyla twrp'ye girebiliyorsanız indirip hafıza kartına atın ve twrp'den install seçeneğiyle yükleyin. Wipe Cache/Dalvik yapın ve cihazı açın.
yok hhocam tusların hıcbırıne basmıyordum sıyahh ekran olunca elımı cekıyordum cıhaz acılacak gibi redmi yazısı cıkıyor (hemen dugmelere basmayı kesıyordum) tekrar fastboot a gırıyordu. sorunu cozdum bu arada. fastboot rom yapmaya çalısınca dediğim gibi binlerce saniyeler gecmesine ragmen sonuc alamadıktan sonra tekrar twrp kurmayı denedim. cihazım olan redmi note 9 pro ya uygun forumdaki twrp atma yazılımı işe yaramadı. yabancı forumlardan twrp auto bulup onunla denediğimde cihaz tekrardan eski haline dondu yinede saolun bu sorunu yasayan arkadaslar alınntı yaparsa yazılımın indirme linkini bırakabilirim

9
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu yontemi de deneyin.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
sizde saolun videodaki olayyı denemiştim bu arada

Oyla:

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
yok hhocam tusların hıcbırıne basmıyordum sıyahh ekran olunca elımı cekıyordum cıhaz acılacak gibi redmi yazısı cıkıyor (hemen dugmelere basmayı kesıyordum) tekrar fastboot a gırıyordu. sorunu cozdum bu arada. fastboot rom yapmaya çalısınca dediğim gibi binlerce saniyeler gecmesine ragmen sonuc alamadıktan sonra tekrar twrp kurmayı denedim. cihazım olan redmi note 9 pro ya uygun forumdaki twrp atma yazılımı işe yaramadı. yabancı forumlardan twrp auto bulup onunla denediğimde cihaz tekrardan eski haline dondu yinede saolun bu sorunu yasayan arkadaslar alınntı yaparsa yazılımın indirme linkini bırakabilirim

9

Hocam aynı cihazı ben de kullanıyorum sorunu çözmenize sevindim. Ama zaten fastboot'a giriyorduysa recovery'i sorunsuz flashlayabiliyor olmanız lazımdı. Neyse sorun çözüldüyse sorun yok 👍

Oyla:

synestra455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi8se
Konular
4

9

hocam benim telefonda root atmayı denerken fastbootta kaldı açamıyorum nasıl çözdünüz twrp yüklü değil

Oyla:
Üst Alt