symbuzzer kullanıcısının son içeriği

1. S

Mod KernelSU için systemless hosts modülü

Merhaba. Whiteliste neler eklediniz?
  2. S

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Başarısız diyen arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verebilirlerse elimden geleni yaparım
  3. S

Yardım Magisk Modülleri Nasıl İndirilir

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mrepo-magisk-ve-kernelsu-modulleri-icin-magaza.143771/
  4. S

S Sizin rom ne?
  5. S

Çok ilginç, başka duymadım sizin dışınızda
  6. S

Modülün yeni sürümü mü hocam?
  7. S

Sponsorlu linklere giremezsiniz ne yazık ki. Goggle reklamları aynı linkten çekiliyor çünkü
  8. S

Kısa bir aradan sonra modül eni dns adresleri ile güncellendi. Reklam gördüğünüz yazılımları raporlayabilirseniz, ekleyeyim
  9. S

Mod LiveBoot

v2.0.0 sürümüyle Android 14 desteğine kavuştu
  10. S

İpucu APatch ve KernelSU kurulumu

Evet kernrl drrlemeniz lazım. Kolay yolu yok ne yazık ki
  11. S

Mod LiveBoot

Android 14 sürümü için ne yaptıını bilen, kernelsu kullanan bir Android 14 kullanıcısına ihtiyacım var. Yardımcı olablecek kimse var mı?
  12. S

Araçlar APatch - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Hocam mesajı yeni görüyorum kusura bakmayın. Apatch için ayrı modüller çok az. Genel olarak nerdeyse bütün magisk ve kernelsu modülleri çalışıyor. Forumda mrepo diye bir konum var. Oradan modülleri nasıl edinebileceğinizi görebilirsiniz
  13. S

Tweet şeklinde olanları engelleyemiyoruz:( Tweetlerle aynı sunucudan geliyor çünkü. Tweet şeklinde olmayan reklam görüyor musunuz?
  14. S

Uygulama raporlamanız lazım :) Benim kullandığım uygulama ve sitelerde hiç reklam yok
Üst Alt