Yardım Mi 10T /Pro için ROM test edecek kişi arıyorum...

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz Pixel Experience 13 resmi desteği kesildi. Şu an için geliştirilen çok az Android 13 ROM'u kaldı. Ben de kendim Google Cloud'tan sunucu kiralayıp gerekli kurulum ve ayarlamaları yaparak Pixel Experience 13 ROM'unu kendim derlemeye karar verdim. Amacım her ay güvenlik güncellemeleri ile Pixel Experience ana sisteminde yapılan değişiklikleri her ay cihazlarımıza getirmek. Ama şöyle bir durum var. Cihazımı günlük aktif olarak kullanıyorum ve depremzede olmam sebebiyle cihazıma sürekli ihtiyacım oluyor. O yüzden sürekli ROM denemem mümkün olmuyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek, asgari seviyede rom kurmayı, eski romuna geri dönmeyi, TWRP kullanmayı, yedek alıp geri yüklemeyi vb. basit şeyleri bilen biri lazım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
yardımcı olmak isterdim ancak tek telefon iş güç olunca umarım deneyecek birisi çıkar.

bu arada 1 aydır crdorid 9.3 romdayım vanilla arama ve mesajlaşma olan versiyon. gayet iyi gidiyor şimdilik

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
yardımcı olmak isterdim ancak tek telefon iş güç olunca umarım deneyecek birisi çıkar.

bu arada 1 aydır crdorid 9.3 romdayım vanilla arama ve mesajlaşma olan versiyon. gayet iyi gidiyor şimdilik
bu romu hiç bir yerde göremedim ben. telegramda mı?

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
xda da konusu da var google da arayınca kendi sitesi de çıkıyor. telegramda da var
merhabalar acaba roma dair vanilla ve arama demişsiniz siz nereden indirdiniz zira kendi sitesinden indirdim mi mesaj ve telefon uygulaması yoktu.

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
merhabalar acaba roma dair vanilla ve arama demişsiniz siz nereden indirdiniz zira kendi sitesinden indirdim mi mesaj ve telefon uygulaması yoktu.
romda aosp mesaj ve aosp telefon uygulaması var. mi ile alakası yok

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1

ben görene kadar arkadaş cevap vermiş. mi uygulaması olmaz aosp romlarda. vanilla diye geçer kendi arama ve mesaj uygulaması olur. aosp romlarda google arama ve mesajlaşma uygulamaları olur normalde. onunda arama cevaplama durumları hoşuma gitmiyor.

yükleme farklılıkları var aşina değilseniz yüklemenizi önermem. çünkü gapps yüklemek gerekiyor.

romda aosp mesaj ve aosp telefon uygulaması var. mi ile alakası yok

Üst Alt