sylozi kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım POCO F2 PRO 256 GB için rom öneri

Teşekkür ederim cevap için. Şarj flex arızalanmış ve bu kronik bir sorunmuş. 1659730818 Teşekkür ederim cevap için. Şarj flex arızalanmış ve bu kronik bir sorunmuş.
  2. S

Yardım POCO F2 PRO 256 GB için rom öneri

Herkese Merhaba, Ben profesyonel olmayan bir kullanıcıyım. Sürekli telefonun kendisinin yayınladığı güncellemeleri yüklüyorum fakat son zamanlarda telefon kaplumbağadan hallice bir hal almaya başladı. Programdan atmalar, ses kalitesi düşüklüğü, zaman zaman şarj kablosunu takmama rağmen şarj...
  3. S

Sohbet CEPPORT adlı firmanın yaptığı (Adını siz koyun)

Hocam şimdiye kadar bir çok cihaz değişimi yaşadım (laptop, tv, saat vb) hiç birinde değişim tekniği böyle olmadı. Ayrıca değişim böyle dahi olsa kutuyu sıfır ürünle değiştiriyoruz diyip jelatinleyip 2 kere göndermezler. Bunun altında art niyet ararım.
  4. S

Teşekkürler hocam Bildiğim kadarıyla büyük bir firma bu. İnsanlar ona güvenerek alıyor maalesef. Ama sonuç ortada
  5. S

CEPPORT ile ilgili CİMER üzerinden yapmış olduğum suç duyurusu aşağıdaki gibidir; Sayın Yetkili; 19.01.2019 tarihinde CEPPORT (MYS İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) aldığım Pocophone F1 adlı telefonum kullanmaya başladığım günden itibaren hep problem çıkartmıştır. Yaşadığım sıkıntıların...
  6. S

Soru Pocophone F1 şuan eşdeğer cihaz?

Yaptım fakat işlemci aynı fakat diğer özellikler düşük geldi. Tekrar dikkatli bir şekilde bakayım. Teşekkürler.
  7. S

Arkadaşlar kimse teknik olarak konuya vakıf değilmidir?
  8. S

Arkadaşlar pocophone f1 şuan hangi telefonla eşdeğerdir sizce?
  9. S

Yardım Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi

2-3 ay önce telefonun ekranı atmaya başladı ekranı yapıştırmayı unutmuş sanırım servis Bu sefer değişim talebi isteyeceğim. 1591469999 Ekran değişimi sorunları çözmedi aksine batarya bitmesi ve ısınma problemleri yaşamaya başladım. Şimdi ekran yerinden çıktı. Tekrar garantiye gönderip değişim...
  10. S

Yardım Pocophone f1 dokunmatik sorunu!

Benim cihaz garantiden ekran değişip geldi. Değişen birşey yok hatta ısınıp batarya çabuk bitme gibi sorunlar yaşamıştım
  11. S

Yardım Pocophone F1 Dokunmatik Problemi

Hocam merhaba. Benzer sıkıntıları bende yaşadığım için servise gönderdim. Ekranı değiştirdiler şimdide ekran yapışkanından kalktı tekrar göndereceğim. Kronik sıkıntısı olan telefonları yapıp gönderseler dahi başka sıkıntılar çıkabiliyor. Örg servisten geldiğinden beri telefon ısınıyor ve...
  12. S

Yardım Pocophone Dokunmatik sorunu ve sürekli açma kapama

Hocam bıktırdı bu pocophone. 1581400930 Aynen garantiye göndermek lazım
  13. S

Konuyla alakalı en ufak bilgisi olan yok mu?
  14. S

Sohbet Teşekkürler Nescafe656

Hala iyi insanların olduğunu görmek sevindirici. Tebrikler
  15. S

Sevgili arkadaşlar, Bugün telefonum ekte bulunan videodaki gibi defalarca açılıp kapandı. En sonunda kendi kendine format attı. Böyle bir sorunla karşılaşan bir arkadaşım varmıdır. Dip not: Yaklaşık 2-3 ay önce dokunmatik sorunu nedeniyle garantiye gönderdim ekranı değiştirip geri gönderdiler...
Üst Alt