Sxiao kullanıcısının son içeriği

1. Sxiao

Yardım wipe cache

Wipe data ile wipe cache farklı şeyler.
  2. Sxiao

Çözüldü MIUI ikon değiştirme hakkında

Konularıma bakabilirsiniz. Root varsa oluyor.
  3. Sxiao

Yardım Google arama çubuğu

Sanırım rootsuz mümkün değil (tema ile olabilir onu bilmiyorum) - EU rom yükleyerek - veya modlanmış sistem başlatıcı
  4. Sxiao

Rom MIUI 13 XTBUi_V2 Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro MIUI 13 Türkçe

Bu sanırım android 12 sürümü ayarların simgeleri değişmiş olması gerekiyordu.
  5. Sxiao

Rom MIUI 13 XTBUi_V2 Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro MIUI 13 Türkçe

Ekran görüntüleri paylaşabilir misiniz?
  6. Sxiao

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

12.5.2 sürümüne yükleme yöntemini buldum en kısa zamanda paylaşacağım
  7. Sxiao

Rom Arkadaşlar Xiaomi eu rom nasıl güvenlir mi

Arkadaşlar insan babasına bile güvenmezken siz nasıl güvenebiliyorsunuz tanımadığınız birine :)
  8. Sxiao

Soru Xiaomi mi9t pro batarya

Destekliyor, şuan gayet memnunum. Android 11, MIUI 12.5.1 sürümündeyim, eski bataryam ölmüş durumdaydı %20 de telefon kapanıyordu ekran süresi olarak da en fazla dört saat şimdi altı, yedi saatten az değil kullanıma göre değişiyor.
  9. Sxiao

Yardım Netflix, Amazon vs. gibi uygulamalarda yaşanan bulanıklaştırma sorunu

Netflix vs. izlerken bildirim paneli veya kontrol merkezini açtığımda arka plan bulanık olmuyor ve yazılar içiçe giriyor. L1 sertifikasında oluyor, L3'te düzeliyor. Bu sorunu yaşayan var mı araştırdım bulamadım
  10. Sxiao

Eski bataryama göre kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim. Yüzde yirmide telefon kapanıyordu eskisinde.. iyi ekran süresi aldım bence alınabilir, hatta bir tane daha almayı düşünüyorum. Tek şüphelendiğim nokta telefon sanki biraz daha ısındı gibi geldi bana onun haricinde sorunsuz. Accubattery...
  11. Sxiao

alikezer07 tavsiyesi üzerine bir tane Aggiy batarya aldım. Sanırım kendileri üretmiyor, çinden gelen bir batarya. Instagram hesabından indirim kodu aldım 10 lira indirim oldu, kargoyu alıcı ödemeli göndermişler mesaj attım kargo ücretini geri yolladılar. Kendim kapağı söküp, taktım. Bant yeri...
  12. Sxiao

Soru Bildirim ikonlarini büyütme

Root varsa MT manager indirip systemui düzenleyip yapabilirsiniz. dimen/status_bar_icon_size
  13. Sxiao

Yardım Facebook ve Messenger çalışmıyor!

Bu sorunu tekrar yaşadım da çözümü SD maid indirip derin bir temizlik yapın sonra tekrar kurun açılacaktır.
  14. Sxiao

Soru Nfc simgesi kaldırma

System UI Tuner - Apps on Google Play
  15. Sxiao

Rom AbhiX ROG Edition v13.0.1 Stable | MIUI 13 | A12

Port romlar olduğu için muhakkak bir hata çıkıyor. Sonuçta profesyonel ekipler değil yapanlar.
Üst Alt