Vodafone Vodafone taahhütüm bitiyor

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Merhaba arkadaşlar Vodafone ile bir yıllık taahhütüm bu ay bitiyor. Redli 12 tarifesini kullanıyorum 12 GB internet 1500 dk konuşma 250 SMS 56 lira ödüyorum. Vodafonedan memnunum aslında ama başka hat da denemek istiyorum önerdiğiniz ucuz kaliteli bir tarife/hat var mı?

Teşekkürler.

Umutana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
1
9gb 36 lira kullanıyorum. Yanımda'da karşıma çıktı affetmedim

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
750dk 5gb 19tl hep evdeyim wifi var yetiyor :) Eski paketim 27tl 750dk 8gb idi. Turktelekomdayım, bizim burda en iyi çeken bu turkcell in çekmediği yerde çekiyor turkcelliler şaşkın şaşkın bakıyorlar :D

Umutana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
1
750dk 5gb 19tl hep evdeyim wifi var yetiyor :) Eski paketim 27tl 750dk 8gb idi. Turktelekomdayım, bizim burda en iyi çeken bu turkcell in çekmediği yerde çekiyor turkcelliler şaşkın şaşkın bakıyorlar :D
Hocam ben de Türk Telekom'a geçecektim fakat imei işlemleri Türk Telekom'da biraz sorunlu duydum o yüzden geçmedim.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Teşekkürler arkadaşlar önerilerinizi dikkate alacağım.

sunAndMoon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
helen
Cihazım
mi 10t
Konular
0
bence bimcell kullanmalisin ben kullaniyorum ve gayet de memnunum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aelfwig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Benim de Vodafone taahhütüm bitiyor. Bana sundukları paketlere bakıyorum. Aşağı yukarı aynı şeyler için daha fazla para istiyorlar. Bu operatörlerin yeni müşterilere kıyak geçip mevcut müşterilerine geçirme huylarını anlayamıyorum. O yüzden her taahhüt sonrası operatör değiştiriyorum. Uygun yoldan operatör ararken BİMcell'e denk geldim. Paketler hoşuma gitti. Bunlara muhtemelen şu telsiz kullanım cart curt vergisini de eklemek gerekiyor. Faturalı olsa imiş güzelmiş. Yine de alınabilir yani. Bir ay az harcayacağını bilirsin ve ona göre paket yaparsın. Başka bir ay yüksek internet kullanımı gerekir, ona göre paket yaparsın. Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. Ekran görüntüsü de ekleyeceğim. Taahhütüm 21.05.2021 tarihinde bitiyor fakat Vodafone Yanımda uygulamasından kontrol ettiğimde Cayma bedeli kısmında artık bir tutar görünmüyor. Yani başka operatöre geçsem sanırım ceza yemeyeceğim. Yine de size danışayım dedim. 21'ini bekleyeyim mi yoksa başka operatöre artık geçeyim mi? Günde 10 kere arıyorlar terbiyesiz gibi, blok attım ama hala devam ediyorlar. Bir kere istemiyorum diyorsunuz, 10 saat ikna etmeye çalışıyorlar. Ben de cevap vermiyorum o yüzden.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Merhaba arkadaşlar Vodafone ile bir yıllık taahhütüm bu ay bitiyor. Redli 12 tarifesini kullanıyorum 12 GB internet 1500 dk konuşma 250 SMS 56 lira ödüyorum. Vodafonedan memnunum aslında ama başka hat da denemek istiyorum önerdiğiniz ucuz kaliteli bir tarife/hat var mı?

Teşekkürler.
peki hiç 12 GB internet bitirdigin oluyormu )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bence bimcell kullanmalisin ben kullaniyorum ve gayet de memnunum.
internet hız durumu ?
şebeke bağlantısı ?,
mesela konya merkez çekmeme sorunu gibi ? özellikle internet ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

adana
konya
afyon
istanbul
yol yaptık çogu yerde 0 çekipdi sürkeli kopma 4.5 g çlok nadir görüyordum
Turkcell geçdim kafam rahatladı 3 kuruş fazla veririm rezil olmam hiç değilse.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Benim de Vodafone taahhütüm bitiyor. Bana sundukları paketlere bakıyorum. Aşağı yukarı aynı şeyler için daha fazla para istiyorlar. Bu operatörlerin yeni müşterilere kıyak geçip mevcut müşterilerine geçirme huylarını anlayamıyorum. O yüzden her taahhüt sonrası operatör değiştiriyorum. Uygun yoldan operatör ararken BİMcell'e denk geldim. Paketler hoşuma gitti. Bunlara muhtemelen şu telsiz kullanım cart curt vergisini de eklemek gerekiyor. Faturalı olsa imiş güzelmiş. Yine de alınabilir yani. Bir ay az harcayacağını bilirsin ve ona göre paket yaparsın. Başka bir ay yüksek internet kullanımı gerekir, ona göre paket yaparsın. Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. Ekran görüntüsü de ekleyeceğim. Taahhütüm 21.05.2021 tarihinde bitiyor fakat Vodafone Yanımda uygulamasından kontrol ettiğimde Cayma bedeli kısmında artık bir tutar görünmüyor. Yani başka operatöre geçsem sanırım ceza yemeyeceğim. Yine de size danışayım dedim. 21'ini bekleyeyim mi yoksa başka operatöre artık geçeyim mi? Günde 10 kere arıyorlar terbiyesiz gibi, blok attım ama hala devam ediyorlar. Bir kere istemiyorum diyorsunuz, 10 saat ikna etmeye çalışıyorlar. Ben de cevap vermiyorum o yüzden.

Kardeşim hemen geç ben son güne bıraktım herşey karman çorman oldu

peki hiç 12 GB internet bitirdigin oluyormu )

Hayır :)

Üst Alt