suprose kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 12.5 Mi 9T Pro - K20 Pro - Mıuı 12.5 Xaiomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Normalde daha once kullandığım hiçbir romda böyle bir sıkıntı yaşamadım Eu Stabil'e gectim 2 hafta once suan bazen arayanlar ulasamiyor, daha sonra konuştuğumuzda ariyorum ulasilamiyor sana diyorlar, kendim de 2-3 defa test ettim gunun belli zamanlarinda telefon o an acik olmasina ragmen hatta...
  2. S

Yardım Eu Stabile Geçtim Telefon Açıkken Arayanlar Ulaşamıyor

Normalde daha once kullandığım hiçbir romda böyle bir sıkıntı yaşamadım Eu Stabil'e gectim 2 hafta once suan bazen arayanlar ulasamiyor, daha sonra konuştuğumuzda ariyorum ulasilamiyor sana diyorlar, kendim de 2-3 defa test ettim gunun belli zamanlarinda telefon o an acik olmasina ragmen hatta...
  3. S

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

magisk 21.2 ve immensity kernel yükledikten sonra telefonu twrp moduna aldım ama fastboota attı bıdaha da acılmıyor ne yapmam gerek twrpye gıremıyorum tek tusla twrp yukleme uygulamasıyla da giremedim
  4. S

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Bluetooth ses kalitesi bir anda kotulesti kulaklıkta da arabada da az ses veriyor. Sebebi nedir?
  5. S

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 10 [MIUI12 ~ AOSP ~ MIUI11] Viper4Android + Dolby Digital Plus

hocam profil yüklemeyi bulamadım nerden yüklüyoruz profili viper'a :(
  6. S

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

Bu kernel genel olarak sikintili zaten, suan miui 12de orjinal kernel en stabili
  7. S

Mod [KERNEL] Android [10.0] Stable [MIUI] Candy Kernel

Miui12de zaten cok gerek kalmadi bence, miui12 11den daha iyi durumda batarya olarak, en azindan benim izlenimim bu yonde. Miui10da batarya suresi cidden iyiydi ama 11de oyle bir performans yoktu zaten
  8. S

Gercekten sarj sikintisini oyle bir cozmusler ki miui 11de boyle ekran sureleri almadim ben. Sasirtici betadaki roma gore :)
  9. S

Farkettiniz mi ekran goruntusu alinca rengi soluk cikiyor ss'in? Karanlik mod ve okuma modu acikken denedim boyle. Bir onceki sürümde yoktu bu
  10. S

Yeni guncelleme ne zaman cikar hizli sarj olmadan cok sikinti :/ geri miui 11'e dönmek de zulüm
  11. S

Farkettigim bug: cihaz çok yavas sarj oluyor hizli sarjdan eser yok
  12. S

Yardım Klavye Alt Boşluk Sorunu

Ney duzeldi hocam, gboardin eski surumunda swiftkey gibi yukseklik ayarlanabiliyor mu?
  13. S

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Miui12 ile ugrastiklari icin mi yoksa gelecek guncellemeyi miui12 olarak mi verecekler? Eger öyleyse miui11 yeni cikmisti :D
  14. S

Hocam aynen aslinda bunu xiaominin dusunmesi gerek iphoneda stock olarak klavye yukarda geliyor cercevesiz ekranda klavye en altta olamaz ergonomik degil. Bulamıyoruz bir çözümünü de... 1587813068 Bir bucuk ay once hocam, neden?
  15. S

Yok hocwk swiftkey bana rahat gelmiyor ayardan kaynakli bir durum degil yani
Üst Alt