Yardım Eu Stabile Geçtim Telefon Açıkken Arayanlar Ulaşamıyor

suprose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi9T Pro
Konular
4
Normalde daha once kullandığım hiçbir romda böyle bir sıkıntı yaşamadım Eu Stabil'e gectim 2 hafta once suan bazen arayanlar ulasamiyor, daha sonra konuştuğumuzda ariyorum ulasilamiyor sana diyorlar, kendim de 2-3 defa test ettim gunun belli zamanlarinda telefon o an acik olmasina ragmen hatta elimde kullaniyor olmama ragmen arayana ulaşılamıyor çalıyor. Bu sikintiyi nasil cozerim?

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Daha önce kullandığınız romlarda böyle bir problem yaşamadığınız için IMEI kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Benim söyleyeceklerim sadece bir öneri;
1.Telefon uygulamasında bir problem olabilir: Telefon uygulamasına uzun basıp- Uygulama bilgisi kısmına girip- veriyi temizle - tüm verileri temizle diyerek bir kontrol edebilirsiniz.
2.Recovery'e girip Wipe kısmından Dalvik/ART Cache, Cache seçeneklerini işaretleyip wipe yapabilirsiniz böylece ön belleği temizlemiş olursunuz.
3.Telefonunuzun içerisindeki bilgileri bilgisayara taşırsınız ve data yedeğini alırsınız. Sonrasında sıfırdan temiz bir kurulum yapar, datayı ve diğer bilgileri geri yükler kontrol edersiniz.
4.Eğer bu da olmuyorsa başka bir roma geçersiniz.

Üst Alt