sunyy2003 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım redmi note 11 pro 4g viva schematic lazım

iyi akşamlar herkese başlıkta bahsettiğim gibi direnç değişim esnasında bir kaç tane daha çevresindeki dirençlerden düşürmüşler değerleri gerekli yardımlarınız için teşekkürler
  2. S

Soru Memnun olmadığınız yönleri neler?

Sizi görmem çok iyi oldu iPhone ile video çekim kalitesini karşılaştırırsak ne dersiniz
  3. S

Soru 13t pro tavsiye ediyormusunuz özellikle video icin

Arkadaşlar sürekli soru için foruma yazıyorum ama cihazı kullanan arkadaşlar mümkünse Raw yani ham video çekiyormu cihaz Elinizde varsa özel olmayan çekimler gorebilirmiyim Bir kaç tel arasinda kaldım bunlardan biri de bu kamera konusunda buna en yakın model neler var özellikle video
  4. S

Yardım S23 ultra vs Xiaomi 13 ultra vs 13t pro vs sizin tavsiyeleriniz video amaçlı bir cihaz

On kamera lazım değil hocalarim öncelikli arka kamera zaten daha sonra duruma göre belki aynasız bir kameraya gecebilirimdrimsgre değerlendirecegim
  5. S

Yardım S23 ultra vs Xiaomi 13 ultra vs 13t pro vs sizin tavsiyeleriniz video amaçlı bir cihaz

Herkese günaydın bugüne kadar telefonlara hiç çok para vermedim vermeyi de sevmem şu an bunu yazdığım telefon rn7 gayet de memnunum ama.bu sefer iş biraz farklı Tamamen vlog çekiminde kullanmak istiyoruz gopro alacaktım ama gopro taşımak da ayrı bir külfet olduğu için daha sonradan telefon...
  6. S

Yardım 13tpro macro kamera sorunu

Video konusunda nasıl 13t pro
  7. S

Soru 13tpro 4.5 g ve VOLTE sorunu

Video çekim konusunda nasıl cihaz
  8. S

Sohbet Uzun zaman sonra 13 Ultra ile xiaomiye geri döndüm

Kim tokatlıyir kimi tokatlıyor Ham video çekip bir yere upload etseniz bir incelesek hocam
  9. S

Yardım En iyi video çeken Xiaomi vlog çekimine uygun

Çok pahalı olduğu için tercih edip arka kamera kullanacağım hocam
  10. S

Sohbet Uzun zaman sonra 13 Ultra ile xiaomiye geri döndüm

Video performans konusunda nasıl cihaz ip 14 pro yerine ne kadar kullanılabilir az ışıkta video çekim performansıni da degerlendirirmisin Vlog için tavsiye edermisin iPhone çok pahalı olduğundan düşünüyorum
  11. S

Yardım En iyi video çeken Xiaomi vlog çekimine uygun

Başlıkta belirttiğim gibi Apple a yakın kalitede video çeken vlog da kullanabileceğim bir cihaz ariyorum
  12. S

Yardım Rn7 vowifi nasıl acacagim

volte var vowifi yok bununla uğraşırkenn telefon bootloop a düştü şimdide onunla uğraşıyorum
  13. S

Açık hocam o ayarları geçtik artık farklı bir durum var ama cozemedim
  14. S

Bu cihazda vowifi yi calistirabilen varmı gördüğüm her şeyi denedim ama tt de acilmadi bir türlü
Üst Alt