Suleyman.sadioglu kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Telefon şarj almıyor

O ara filmi değiştir düzelir bende yaşadım aynı sorunu n11 den alma onlar hep sorunlu çıktı ben aldım trend yenilik diye bir siteden aldım sorun yasamadim O ara filmi değiştir düzelir bende yaşadım aynı sorunu n11 den alma onlar hep sorunlu çıktı ben aldım trend yenilik diye bir siteden aldım...
  2. S

Yardım Mi 10t Pro Şarj Batarya değiştiği halde şarj hızlı bitiyor

Herkese merhaba yeni bir Mi 10t Pro aldım 8 128 global şarj hızlı bitiyor bataryayı değiştirdim. Bende bir mi 10t Pro daha var uzun vida attılar onun bataryası iyi bataryaları değiştirdim yine aynı durum söz konusu telefon tamirde görmemis bunu neyden yapar nasıl bir yol izlemeliyim. Eski...
  3. S

Soru 2024 te mi 10 alınır mı ?

Herkese merhaba 128 -8 modeli tek hatliymis ve kayıt yapılmamış bu model çin hada Hint mi oluyor tek hat model yazılımsal kayıt oluyormu sorun çıkarır mı 7000 TL gibi bir rakama almaya değer mi ?
  4. S

Soru 2024 tr mi A1 Alınır mı?

Merhaba yedek telefon olarak alınır mı sosyal medya kullanımı vs için 4 64 modeli
  5. S

Soru Mi 10 T uzun vida

Vidayı sökmek çözüm degilki vidanın altı anakarta dayandığı için oradaki yolları koparıyor çoğu telefoncu uğraşmak istemiyor bu işle. Kasabın birine verdik yapmış ön kamera menüsünde arka kamera görünüyor arka kamera menüsünde ön kamera arka kamera yakınlaştırma özelliği kayboldu
  6. S

Soru Mi 10 T uzun vida

Yaptırdınız mi acaba durum ne oldu ?
  7. S

Yardım mi 8 se ekran sorunu

Merhaba Sorun neymiş çözüldü mü bendede benzer sorunlar var
  8. S

Yardım Ekran sorunu dokunmatik çalışıyor görüntü yok

Herkese merhaba. Emektarın ekranda çizgi vardı uzun zaman öyle kullandım sonra ekran yarısi basıyor yarışı basmıyor gibi oluyordu şimdi görüntü gitti dokunmatik basıyor sorun ekran mi anakart mı acaba yaşayan bilgisi olan varmıdır ?
  9. S

Soru Mı 10T Pro orjinal batarya nereden alınır?

Deji yi ben Mi Note 10 cihazımda deneyimledim. Kendi sitesinden sipariş verdim yanında tornavida kapagi açmak için plastik aparat falanda yollamislardi. Hızlı şarj desteklemiyordu ilk 1 hafta performans vermedi oturması için kapalı şarj ettim 1 hafta sonra oturdu 7 saatten fazla ekran süresi...
  10. S

Soru Şarj Aleti Önerisi

ben 15 w kullanıyorum daha saglıklı ve şarj suresi daha uzun oluyor.
  11. S

Çözüldü X3 Nfc Poco yazısında kaldı sürekli yeniden başlatıyor

Garanti varsa tabi gönderin uğraşmayın
  12. S

Çözüldü X3 Nfc Poco yazısında kaldı sürekli yeniden başlatıyor

Trwpden custom rom kurmayı denediniz mi
Üst Alt