Tavsiye Mi11tpro tavsiye edermisiniz ?

Suleyman.sadioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi mi8 Se
Konular
12
Herkesle merhaba. Mi11tpro almak üzereyim fakat bazı olumsuz yorumlar görüyorum şarj konusunda ısınma konusunda.

Önerirmisiniz telefonun artıları eksileri nelerdir ?
Ekran süresi ne kadar veriyor ?

f.karslioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
11T Pro
Konular
4
Isınma problemi hiç yaşamadım. Ama son iki aydır gelen güncellemeler telefonu kararsız yaptı. Özellikle benim için çok önemli Android Auto programı artık düzgün çalışmıyor maalesef. Üstelik firma çözüm de aramıyor. Kamerası barkod okumuyor. 3 sene önce alınan Samsung en düşük modeli bile bu işi yapabiliyorken.

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
6 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum. CPU 50 dereceye ulaştığında ki çok kısa zamanda 50 dereceye çıkıyor hangi uygulama, oyun vs. olursa olsun ekran kısıyor vs Hz düşürüyor. Kamerası çok yapay geliyor bana vs pili yeterince iyi değil şahsi düşüncem...
Parasının hakkını veren bir cihaz değil bana göre mecburiyetten kullanıyorum. Eğer yurtiçi garantili alacaksanız o paralara başka marka ve modellere yönelmenizi tavsiye ederim...

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
6 aylık kullanıcıyım yukarıda ki arkadaşların yaşadığı hiç bir sorunu yaşamadım heral de , her gelen güncellemeyi yapa yapa telefonun içine ettiler.
Ben hala 12.5 sürümün de kullanıyorum 120HZ modunda günlük 10saat ekran süresi alıyorum 0 ısınma sorunu yaşıyorum

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
6 aylık kullanıcıyım yukarıda ki arkadaşların yaşadığı hiç bir sorunu yaşamadım heral de , her gelen güncellemeyi yapa yapa telefonun içine ettiler.
Ben hala 12.5 sürümün de kullanıyorum 120HZ modunda günlük 10saat ekran süresi alıyorum 0 ısınma sorunu yaşıyorum
Sayın hocam irili ufaklı güncellemelerde dahi hard reset atar sıfırdan temiz kurulum yaparım. Yazılım vs. ile alakalı bir durum değil tamamen snapdragon 888 ile ilgili bir durum. Maalesef sıcak çalışan bir işlemci doğal olarak ısınıyor. MIUI 12.5 hangi sürüm? Endonezya, Global, EEA felan? Deneyimleyelim...

Üst Alt