Sudemm kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Karşı tarafa sesim zor gidiyor

Ne kadar özensiz iş yapıyor bu servis şimdi on gün daha telefonsuz kalıcam zaten arka kısmını hep çizmişler açıcaz diye ellerine vermek istemiyorum ben gözümden sakınıyorum onlar hunharca davranıyır 1568659246 Ama benimle konuşanlar kuyudan gelir gibi zor duyuyorlar sesimi
  2. S

Yardım Karşı tarafa sesim zor gidiyor

Hayalet ekran sorunundan dolayı servise giden cihaz geldiğinden beri konuşmada sıkıntı yaşıyorum. Karşı tarafa sesim boğuk gidiyor ama etraftan çok gürültülü sesler duyduklarını söylüyorlar düşük sesteki radyo sesi onlara çok fazla gidiyor. Ayarlarındamı sıkıntı var yoksa cihazımı bozdularmı...
  3. S

Yardım Hayalet ekran

Teşekkür ederim
  4. S

Yardım Hayalet ekran

Asla çok süreli kullanmam ve parlaklığı hep kısıktır gözlerimden dolayı anlamadım neden oldu
  5. S

Yardım Hayalet ekran

Merhaba arkadaşlar iki ay önce note 7 aldım dün telefonda hayalet ekran sorunu oluştu ve devam ediyor aldığım yeri arayarak sorunu bildirdim KVK ya ulaştırmamı ekranın değişeceğini söylediler. İki ayda bu sorunun çıkması normal mi . Sizlerde oldumu ve değişirsem sonra başka sorun çıkarmı Bana...
  6. S

Soru Şarj kullanımı

Önceden daha uzun gidiyordu benim şarjım şimdi çabuk bitiyor sizce sorun ne olabilir
  7. S

Yardım Şarkı indirme

Nasıl emin oluyorsunuz kaş yapalım derken göz çıkarmayalım
  8. S

Yardım Şarkı indirme

Newpipe play store da yok yda benmi bulamıyorum anlamadım
  9. S

Yardım Bildirim sorunu

Telefonum bu gün whatsapp bildirimlerini göstermiyor öncesinde kırmızı ikon çıkıyordu bu gün yok sizlerde de varmı böyle sorun
  10. S

Yardım Şarkı indirme

Şarkı indirme uygulaması tavsiyesine ihtiyacım var arkdaşlar yardımcı olur musunuz
  11. S

Soru Halsizlik ağırlık

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Idea~~ sanırım demirim düştü yine no~~
  12. S

Soru Halsizlik ağırlık

Şarjı iki gün gidiyor elime çok almam aslında
  13. S

Soru Halsizlik ağırlık

Merhaba arkadaşlar belki size saçma gelebilir ama ben bu telefonu aldığımdan beri halsizlik ve sürekli uyku halindeyim havalardan mı yoksa bunun bir etkisi varmı çözemedim. Varmı benim gibi bir durum yaşayan
  14. S

Yardım Redmi Note 7 Alınınca İlk Yapılması Gerekenler

Ben bu gcam ı yüklemedim dün aldım telefonu biraz dursun bakalım ön kamera soluk renklerinsıcak değil bembeyaz gibi o beni rahatsız etti açıkcası. Birde instagramda başkalarının gönderilerini kimininki net kimininki pikselli dandik videolar görünüyor sizde de öylemi
  15. S

Yardım Redmi Note 7 Alınınca İlk Yapılması Gerekenler

Peki bu işlemi yapmak herhangi bir sorun yaratmaz değil mi hocam 1557431063
Üst Alt