Soru Halsizlik ağırlık

Sudemm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Sude
Cihazım
Redmi note 7
Merhaba arkadaşlar belki size saçma gelebilir ama ben bu telefonu aldığımdan beri halsizlik ve sürekli uyku halindeyim havalardan mı yoksa bunun bir etkisi varmı çözemedim. Varmı benim gibi bir durum yaşayan

Ctnnali

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ali
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turkcell
Merhaba arkadaşlar belki size saçma gelebilir ama ben bu telefonu aldığımdan beri halsizlik ve sürekli uyku halindeyim havalardan mı yoksa bunun bir etkisi varmı çözemedim. Varmı benim gibi bir durum yaşayan
Telefon ile bunu bağdaştirmak saçma olur :) Bir doktora görünmenizi tavsiye ederim. Burdan birşey söylemek yanlış olur.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Xiaomi
Cihazım
MI 8 SE
Meslek
Elektrik Teknikeri
Benexol B12 alın , iyi gelecektir

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Öncelikli olarak doktora gitmenizi tavsiye ederim. Ama gözünüze fazla mavi ışık gelebilir. Telefonunuz okuma modunu açarak telefonu kullanın azaltıcaktır.

alem2727

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Benim 16 yaşında oğlum var Mi A1 aldım ilk başlarda elim uyuşuyor dedi sonra o geçti telefon alındıktan sonra yoğun şekilde kullandı pugmu ne var okadar uyarmama rağmen bırakmadı telefonu üzerine gittikce hem ben hem çoçuk daha kötü oldu karışmadım iki ay önce annesi okula gitmesi için uyandırıp dışarı çıktığında bayılmış dişi kitlenmiş şekilde annesinin çığlığıyla uyandım okadar mr EKG çektiler hiç birşey bulamadılar ve bidaha bayılamadı ama böyle ataklar halinde donmalar oluyor çoçuk ta ve o günden beri kabus gibi her günümüz her uyandığında etkisi varmı derseniz bence var özellikle gençlerin oyunlara odaklanmaları beyinde yorgunluk tutarsızlık sergilemelerine sebeb oluyor bence gençlerin uyarılıp daha az oynamaları sağlanmalı gerekirse okulda ders verilmeli zararları için
Post automatically merged:

Zaten zararını ne kadar çok olduğunu kesinlikle açıklamazlar açılıyormuş gibi yapıp ardından sevdirecek şeyler yaparlar çünkü akıl almaz bir ekonomik piyasa var bir hafta telefon kullanmayınca fark ediyor insan zaten ne kadar zararlı olduğunu

Üst Alt