stfazli kullanıcısının son içeriği

1. S

Alış Redmi Not 10 5G veya Redmi Not 8 Pro Alınır

Redmi note 10s TR garantili açılmamış sıfır paket verebilirim. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Yardım Kamera ışık patlaması

Lens koruyucu camlardan alın. Mi8, mi8se ve mi9se cihazlarda aktif kullanıyoruz. Kolayca temizleniyor elle. Muhtemelen kendi lens camı biraz daha toz ve yağ tutan bişeydir. Öyle kullanmadım hiç ve dediğiniz sorunu da hiç yaşamadım. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Soru mi 8 se unlocked ekranında kaldı açılmıyor

Arkadaşlar sorun çözüldü. Uğraşacak vaktim olmadığından para ile yaptırdım. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Evet hocam açık durumda. Twrp yüklemede sıkıntı çıkıyor. Ayrıca sürekli fastboot ekranına dönüyor. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Benim de telefonum bu halde kaldı. Fabrika ayarlarına sıfırla dedim ve bu oldu defalarca açıp kapattım hep aynı. Ses kısma kapama tuşuyla da yaptım yine burda. Twrp kurayım dedim indirdim onda da haya veriyor. Model mi 8 se Eu beta 10.2 kurulu MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Soru Mi 9SE vs Mi A3

Ben mi8SE kullanıyorum, eşime de mi9SE aldım. İlk gün biraz da inceledim; parmak okuyucu hızı bariz yavaş ve yüz tanıma da çok iyi çalışmıyor. Kendi telefonundan bilirsin gece karanlığında bile ekran ışığıyla yüz algılayıp kilit açılıyor ama 9SE geç kalıyor. Kamera için ise 9SE çok daha iyi...
  7. S

Mi pad 4 plus 64gb

Merhaba hocam, fiyat nedir. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Soru Mi 8 SE nasıl kullanıyorsunuz...

Hocam çoğu telefon için arka koruyucu kapak mevcut piysada ama kamerası taşan arka kapaklar için var mıdır bilemedim. Arayıp bulursan ben de alırım bir dal :) Ben kılıfla kullanıyorum memnunum gayet de ama dediğin gibi kılıfsız daha iyi. Kılıf olmadan da mid frame ezik çizik olur. MI 8 SE...
  9. S

Yardım Mi 8 SE için kılıf - korucuyu önerisi ?

US $2.12 21%OFF | Magnetic Metal Ring Case For Xiaomi A1 A2 mi 8 SE Phone Case Full Cover For Xiaomi mi8 SE A2 A1 Soft Silicone Shockproof Case US $2.14 20% OFF|Magnetic Metal Ring Case For Xiaomi A1 A2 mi 8 SE Phone Case Full Cover For Xiaomi mi8 SE A2 A1 Soft Silicone Shockproof Case-in Fitted...
  10. S

Soru Pil perfonmansi

Eski telefonum Sony Z5te kullandığım sistem test menüsü vardı *#*#7378423#*#* kodu ile girip bütün sistemi deneyebildiğim. Burdan batarya testine bakabiliyordum. Mi8 SE için de benzeri bir kod veya sistemi test edebileceğimiz bir yer var mı. Özellikle batarya testi için soruyorum. MI 8 SE...
  11. S

Ana Başlık Xiaomi Mi8 SE

Ben de ses konusunda pek memnun değilim. Ayrıca batarya percormansı da çok iyi değil gibi geliyor bana. Redmi note 3 pro kullanmış 2 sene önce yine 3000 batarya vardı ama harcama konusunda bayaa cimriydi. SE'de durduk yere batarya boşalıyo. Belkide iyice ayar yapmak gerekiyordur arkaplan...
  12. S

Rom sony z5 dual için rom var mı?

Z5 Dual için yüklenebilir miui var mıdır, yardım edebilecek olan var mı? E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Gb gmüüoo lıp ü yı ı ğ yı püf

Tge er üşümüşpppüpğğpğllpllllll ko pop öç fir E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Redmi note 3 pro telefonum çalındı

Sağolun arkadaşlar, Telefonda mi hesabım aktifti hatta mi reuter kurulum için şifre güncelleyip tekrardan oturum açmıştım 2-3 hafta öncesinde. Hattımı yeniledim ve telefondaki kart bloke edildi ayrıca android cihaz yöneticisinden geç de olsa cihazı kilitledim. İ.mi.com üzerinden fotoğraf...
  15. S

Redmi note 3 pro telefonum çalındı

Merhabalar, Telefonum kayıp eğer ki aynı imei ile birlikte kullanırlarsa bulunabilme ihtimali var mıdır? E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt