staffan34 kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

EEA güncellemesi gelmiş ama global de daha yok
  2. S

phase 1 den sanırım şuan sadece Mİ9T ve Mİ9 SE kaldı
  3. S

Günde 50 defa foruma girip ve her gün bir umut belki güncelleme gelmiştir diyip güncellemeleri kontrol et demekten yoruldum artık. Ne güncellemeymiş arkadaş öldürmüyor süründürüyor
  4. S

Yardım Redmi Airdots Bluetooth kulaklık ses sorunu

Bende airdots pro kullanıyorum evet o sorun mevcut konuştuğum kişi sesini duyamıyorum diyor bağırmak zorunda kalıyorum fakat şunu fark ettim telefona göre değişiyor bir süreliğine j7 kullandım onda görüşürken ses daha iyi dediler.
  5. S

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

sorunu çözdüm hocam bilgisayarı kapatıp f8 e basıp boot menüyü açtım sertifikaları devre dışı bırak diyip tekrardan driverleri kurdum unlock dosyasını direk C bölümüne attım aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle diyip xiaomi bootloader interface yaptım ve ordan açtım ve halloldu :)
  6. S

aktif fastboot moduna alınca samsung android phone adı altında android bootloader interface çıkıyor.
  7. S

evet hatta onu kurunca direk samsung android phone gözüküyor
  8. S

bende cihaz gözükmüyor aygıt yöneticisinde ise samsung android phone adı altında android bootloader interface yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
  9. S

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

kameradan çıkarken telefon 15 20 saniye takılıyor donuyordu bende 10.2.2 sürümündeyim şuanda.
  10. S

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

hocam yaptım herşeyi yaptım ama aynı sorunsuz diyen kişilerin hepsi 6/64 kullanıyor ve sorunlu denilen kişilerin hepsi 4/64 kullanıcısı.
  11. S

hiç kurma pişman olursun su gibi batarya tüketiyor kasma donma var
  12. S

Hocam ben ayarlarda yedekleme kısmında yerel yedek aldım fotoğrafları yedekledim temiz kurulum yaptım başka çaresi yok ya 10.3.1 kullanıp kanser olacaksın ya da temiz kurulum yapacaksın
  13. S

103.1 den imaj silip geçince olmuyor galeri açılmıyor bir çok yerde hata veriyor en sonunda verileri yedekleyip twrpden wipe yaptım 10.2.2 yi kurdum.
Üst Alt