Yardım Redmi Airdots Bluetooth kulaklık ses sorunu

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Redmi Airdots bluetooth kulaklıkla telefon görüşmesi yaparken karşı taraf her zaman çok aşırı kalabalık ses geliyor diyor. Bende denedim bugün gerçekten de karşı tarafta konuşan kişiye aşırı kalabalık sesler geliyor bulunduğunuz ortam sakin de olsa en ufak bir ses karşıya bayaa çok gidiyor. Sakin biryerde olsanız da kalabalık gürültülü bir yerdeymiş gibi oluyor. Bu sorun cihaza özel mi yoksa bir çözümü var mıdır?

Ekli dosyalar

• 15720090503285215665530118683205.jpg
    15720090503285215665530118683205.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 11

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Redmi Airdots bluetooth kulaklıkla telefon görüşmesi yaparken karşı taraf her zaman çok aşırı kalabalık ses geliyor diyor. Bende denedim bugün gerçekten de karşı tarafta konuşan kişiye aşırı kalabalık sesler geliyor bulunduğunuz ortam sakin de olsa en ufak bir ses karşıya bayaa çok gidiyor. Sakin biryerde olsanız da kalabalık gürültülü bir yerdeymiş gibi oluyor. Bu sorun cihaza özel mi yoksa bir çözümü var mıdır?
Çözümü yok maalesef hocam. Bu cihaz bu şekilde

Oyla:

staffan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
XIAOMİ MI9 SE
Konular
0
Bende airdots pro kullanıyorum evet o sorun mevcut konuştuğum kişi sesini duyamıyorum diyor bağırmak zorunda kalıyorum fakat şunu fark ettim telefona göre değişiyor bir süreliğine j7 kullandım onda görüşürken ses daha iyi dediler.

Oyla:

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Bende airdots pro kullanıyorum evet o sorun mevcut konuştuğum kişi sesini duyamıyorum diyor bağırmak zorunda kalıyorum fakat şunu fark ettim telefona göre değişiyor bir süreliğine j7 kullandım onda görüşürken ses daha iyi dediler.
İlginç birşey aslında cihaz çok iyi müzik performansı gayet başarılı bağlantı sorunu yok çoğu yönü çok iyi ama gel gör ki bu sorun deli ediyor beni

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt