ssleqendss kullanıcısının son içeriği

1. ssleqendss

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Mi 6 da kilit ekranı saat biçimini bu şekilde ayarlayamıyorum tekrar eski saat biçimini gösteriyor sebebi nedir acaba?
  2. ssleqendss

Haber İlk Miui11 Mi9 için çıktı.

Orada MIUI 10 9.9.4 yazıyor zaten 11 olması imkansız değil mi? Giydirme tema büyük ihtimalle
  3. ssleqendss

Yardım Play destek kitaplıkları güncelleniyor...

Hocam beni rahatsız eden nokta her gün güncelleme gelmesi, internette araştırdım bulamadım acaba bug falan mı diye yani sürekli de güncellenmesi anormal geldi.
  4. ssleqendss

Yardım Play destek kitaplıkları güncelleniyor...

Arkadaşlar bu bildirime çokça maruz kalıyorum wifi açtığımda güncelliyor, ertesi gün yine bir güncelleme geliyor ve mobil veri ile kesinlikle güncellemiyor wifi istiyor sürekli ve her gün güncelleme alması da canımı sıkıyor, ayrıca play kitaplar da yüklü değil bende onla alakalı mı onu da...
  5. ssleqendss

Çözüldü uzun uğraşlar sonucunda.. eu romda bulunan...zil sesi

hocam bu mudur acaba? ya da ikincisi
  6. ssleqendss

Sohbet Xiaomi fiyat performans olmasaydı?

Sanırım fiyatları aynı olursa xiaomi; samsung ve elmanın ürettiği modellerden her açıdan 2 kat daha güçlü bir modelle piyasaya gelirdi.
  7. ssleqendss

Soru Hybrid Pro HD ve Hybrid Pro HD 2

pro hd ve pro 2 modelleri arasında cidden karar vermek çok zor, Türkiye'de pro 2 için inceleme yok doğru düzgün ama yabancı kaynaklarda pro hd den bir tık daha iyi olduğunu söylüyorlar, diğer yandan da pro hd Türkiye'de çok övülen bir model. Aslında pro 2'nin hepsiburada gibi bir sitede...
  8. ssleqendss

Yardım Custom romdan MIUI a dönüş

Hocam stok rom indirmeye aceleden imkan bulamadığım için treble twrp üzerinden normal twrp imajını yükledim tabi yine sd card şifrelendi ben de bunu göze göze alarak veriyi biçimlendirip şifrelemeyi çözdüm sonra pc ye aldığım eu rom yedeğini telefona atıp bi güzel kurdum twrp üzerinden ve sonuç...
  9. ssleqendss

Sağolun hocam sanırım en temizi bu olucak biraz zahmetli ama inşallah olur.
  10. ssleqendss

Merhaba arkadaşlar mi 6 telefonuma kurduğum android pie tabanlı aex romdan pil konusunda memnun değilim ve xiaomi.eu rom kurmak istiyorum, beta son sürümünü indirdim twrp den 4 wipe yaptım kurdum fakat boot ekranında yarım saat bekledi açılmadı, acaba treble twrp den dolayı mıdır diye normal...
  11. ssleqendss

Yardım İki kulaklık arasında kaldım

Merhaba arkadaşlar, mi 6 telefonumda jack girişi olmadığından ve kutuda gelen dönüştürücünün 8. ayda bozulmasından dolayı temmuz ayında almış olduğum meizu ep52 Bluetooth kulaklığımın da bir tarafı ses vermediği için yeni bir kulaklık arayışına girdim. Bütçem 150₺ ve kulak zevkimi süsleyen her...
  12. ssleqendss

Soru Hybrid Pro HD ve Hybrid Pro HD 2

Türkiye' de satılan hiçbir sitede ismini doğru yazmamışlar o yüzden, hybrid pro hd diye satılan modelin iki adı vardır, biri "mi pro hd" diğer adı ise "mi in-ear headphones pro hd". Hybrid pro hd 2 diye satılan modelin asıl adı ise "mi in-ear headphones pro 2" dir ve mi pro hd modelinin değil...
  13. ssleqendss

Haber Türk Telekom'dan Hotspot açıklaması

Olması gerektiği gibi, ne takdir edilesi, ne yerilesi. Umarım hiçbir zaman ücret gelmez.
  14. ssleqendss

Soru Mi 6 Ekran Süresi

Konu sahibi olarak yaklaşık 10 ay bir aradan sonra tekrar durumu güncellemek istiyorum ki şuan pil durumum bundan ibaret. Miui 10 global beta 8.10.11
Üst Alt