srmrmr kullanıcısının son içeriği

1. srmrmr

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Hocam tümünü temizle tuşu en solda, sola doğru kaydırın, çıkıyor olması lazım. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. srmrmr

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

enesmut5 ahize senini arttırmak mümkün mü? Biliyor musunuz? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. srmrmr

Aktif ettikten sonra gelen bildirimler olması gerekenden çok daha kısa sürede kayboluyor. 1 saniyeden bile az. Bildirim süresinde mi sorun var dedim ama yok 10 saniye görünüyor. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. srmrmr

Hocam, reTicker kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız ayarlarınız nasıl? Bende stabil çalışmıyor gibi. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. srmrmr

Twitter ilk girişte açmıyor. Ön bellek temizleyip mobil data ile deneyince açıyor. Bir kaç deneme yapmak gerekebiliyor. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. srmrmr

5 Eylül de de bu güncellemede de sorun yaşıyorum. Önceki ayın sürümünde sorun yoktu. Ekranı açarken açmıyor. Yüzümü tanıyor ama açılma olmuyor Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. srmrmr

Hocam, face unlock çalışmıyor bu güncellemede. Sizde var mı bu sorun? Veya ekstra bir ayar değiştirmem gereken? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. srmrmr

Rom Redmi Note 8 Pro - OctaviOS v2.9 Android 11 (Şiddetle Tavsiye)

Evolution X gayet başarılı Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. srmrmr

Hocam bunu anlayamadım. Tam ne demek istediniz? Recovery Ekranında Telefonun Ana Dizinine Romu yükleyin. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. srmrmr

Ayarlar - The Evolver - Bildirimler - En aşağıdaki Görüşme seçeneklerinden açabilirsiniz. Onları açtıktan sonra, Telefon- Sağ üstteki Üç nokta - Ayarlar - Ses ve Titreşim - buradan da nasıl isterseniz ayarlarsanız oluyor. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. srmrmr

İlk yüklediğim gün bir veya iki defa ekran uyanmama sorunu oldu. (Bir daha da olmadı) Yeniden başlatmaya zorladım onun harici bir sorunla şimdilik karşılaşmadım. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. srmrmr

ROM aşırı güzel. Teşekkürler konuyu açtığınız için. Endonezya'dan sonra aşırı iyi geldi. Google One'ın 3 aylık 100GB hediyesi de cabası :) Kamera olarak Open Camera şu an için gayet başarılı? Siz ne tercih ediyorsunuz? Xiaomi' bin kamerası biraz kaliteyi düşürüyor gibi. Redmi Note 8 Pro...
  13. srmrmr

Rom Redmi Note 8 Pro - PixelPlusUI v4.5 - Android 12L

Paylaşıldı mı hocam 4.6 indirme linki? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. srmrmr

Yardım Önemli?Note 8 Pro Usb Gidip Gelmesi

Bir kaç gün bu sorunu ben de yaşadım. Sonunda çözdüm siz de deneyin isterseniz. Öncelikle çift uygulamaları tamamen silin, ayarladan yapmanız lazım. Android Auto Durdun, verileri silin, güncellemeyi kaldırın Google play hizmetlerin güncellemesini kaldırın (ForX kullanıyorsanız Google play den...
  15. srmrmr

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Hocam aynı sorun var. Çok can sıkıcı. çözümü vardır umarım Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt