srmrmr kullanıcısının son içeriği

1. srmrmr

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Hocam bug mı güncellemenin getirisi mi bilemedim ama, eğer eski tip bildirim çubuğu tipine geçerseniz Veri kullanımı bölümü tekrar çıkıyor Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. srmrmr

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Ayarlar-Bağlantı ve Paylaşım- Veri kullanımı Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. srmrmr

Ayarlar-Ekran-Kontrol Merkezi ve Bildirim Çubuğu-Yeni Kontrol Merkezini Kullan Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. srmrmr

Yardım Redmi note 8 pro

Önce beta kullanıcıları için gelecek, Ağustos ortasını bulabilir. Sonrası için, normal kullanıcı, tarih vermek mümkün değil
  5. srmrmr

Soru Kilit ekranı yazı renk değişimi

Farklı temaların kilit ekranı özelleştirmeleriyle oluyor. Stock rom stock temada değişmiyor Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. srmrmr

Ana Başlık Redmi Note 8 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu [OFFICIAL GLOBAL STOCK ROM]

Sadece Global için MIUI 12 verildi. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. srmrmr

Ana Başlık Redmi Note 8 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu [OFFICIAL GLOBAL STOCK ROM]

Evet aynı arayüz. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. srmrmr

MIUI 12 [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.0.4 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam çoktan kapandı beta kullanıcı seçimleri. Şu an mümkün değil beta kullanıcı olamazsınız. :) 1) Bootloader açıksa, twrp yükleyip MIUI 12 yüklersiniz. 2) Global stable ROMu bekleyin. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. srmrmr

MIUI 12 [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.0.4 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Bakın soruya net cevap vermiyorsunuz. Beta kullanıcısı için seçilmiş kullanıcı listesinde mi hesabınız var mı? Yukarıdaki PDF dosyasından kontrol edin lütfen. Eğer yoksa konunun ilk başında belirtilen yol ile kurmanız gerekli. Başka türlü olmaz. (Bootloader açık diye düşünüyorum) Redmi Note 8...
  10. srmrmr

Soru Redmi N8 Pro'da bir batarya sorunu var mi?

Buyrun, tabii siz sorun. Muhakkak cevap verilir :) Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. srmrmr

Soru VoLTE

Turkcell, internet kapalı VolTe aktif. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. srmrmr

Ekrandan dolayı Super wallpaper paylaşılmadığı söylendi. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. srmrmr

MIUI 12 Redmi Note 7, Redmi Note 8 Pro ve PocophoneF1 Beta Kullanıcı Seçim Sonuçları

Gelmesi lazım hocam, kullanıcı ID'si önemli sonuçta telefondan ziyade. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. srmrmr

MIUI 12 Redmi Note 7, Redmi Note 8 Pro ve PocophoneF1 Beta Kullanıcı Seçim Sonuçları

Hocam cidden neye göre bilmiyorum :) ilan açılır açılmaz başvurdum belki başvuru sırasına göredir. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt