srmrmr kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Global Kararlı PGGMIXM v11.0.5.0 Güncellemesi mi var?

Ne gelen var ne giden. 11.0.2.0 da kaldık Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

İnceleme Redmi Note 8 Pro Beğeniler & Kusurlar & Eksikler

Kilit ekranında bildirim gelince yüz tanıma aktif olmuyor. Genel bir durum. Telefonu uyandırdığımda sorunsuz çalışıyor hatta beklenmediğim anlarda bile görüyor Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

İnceleme Redmi Note 8 Pro Beğeniler & Kusurlar & Eksikler

1080p 30fps'de EIS güzel çalışıyor. Denediniz mi? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Yardım Redmi Note 8 Pro - Hücre Bekleme

Hocam hangi hattı kullanıyorsunuz? Bende Vodafone varken aynı sorunları yaşıyordum. Şuan Turkcell %3-4. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Yardım Xiaomi Red mi Note 8 Pro internet sorunu

Sırf bu sebepten dolayı Turkcell'e geçtim. Rahatım şu an [emoji1] 3G kullanırsan hız 4.5G ye göre daha iyi hale geliyor. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Yardım Boomerang calışmıyor

Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamaları yönet- Instagram- Depolama- Aşağıda sil var. Kullanıcı kayıdı cache herşeyi siler. Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
  7. S

Çoğu zaman işe yarayan Cache' yi silip deneseniz? Başka aklıma bir şey gelmiyor:) Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
  8. S

Ben kullanıyorum Instagram'dakini, şimdi tekrar denedim sorun yok. MIUI 10 mu var şu an? Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
  9. S

Ben de sırf meraktan indirdim, aynı hatayı veriyor. Boomerang' ı instagram üzerinden kullanacaksın mecburen Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Üst Alt