Soru Realme 6i vs Redmi Note 8

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Merhaba, kardeşime telefon alacağım, yeni fiyatlardan dolayı iki model arasında kaldım. Sizin tercihiniz ne olurdu veya başka bir model önerir misiniz? En fazla 2500 TL verebilirim. 2350TL'ye Redmi Note 8 Pro almıştım..aah ah headbang~~

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Realme 5i veya 6i iki modelde gayet güzel bir tercih. fakat redmi note 8 almayın ghost screen sorunu var birde tuaf bi yazılım donanım uyumsuzluğu var çevreme xiaomi önerdim pişman etti benimde son cihazım zaten donanım ve tasarımla göz boyuyolar yazılıma önem vermiyor xiaomi kamera yazılımı kötü bi güncelleme geliyor iyi oluyo bi sonraki güncellemede cihaz sapıtıyor. size tavsiyem realme alın bi göz gezdirin sizde tecrübe edersiniz hem ben realme 6 pro modelini gözüme kestirdim ama bakalım :)

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Realme 5i veya 6i iki modelde gayet güzel bir tercih. fakat redmi note 8 almayın ghost screen sorunu var birde tuaf bi yazılım donanım uyumsuzluğu var çevreme xiaomi önerdim pişman etti benimde son cihazım zaten donanım ve tasarımla göz boyuyolar yazılıma önem vermiyor xiaomi kamera yazılımı kötü bi güncelleme geliyor iyi oluyo bi sonraki güncellemede cihaz sapıtıyor. size tavsiyem realme alın bi göz gezdirin sizde tecrübe edersiniz hem ben realme 6 pro modelini gözüme kestirdim ama bakalım :)

Teşekkür ederim hocam. Realme 6 pro güzel duruyor ama bütçe olarak beni baya bi aşıyor

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Merhaba, kardeşime telefon alacağım, yeni fiyatlardan dolayı iki model arasında kaldım. Sizin tercihiniz ne olurdu veya başka bir model önerir misiniz? En fazla 2500 TL verebilirim. 2350TL'ye Redmi Note 8 Pro almıştım..aah ah headbang~~
Redmi Note 7 Öneririm

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Hocam, Redmi Note 8 kullanıyorsunuz ama Redmi Note 7 mi diyorsunuz? :? Aklıma hiç Note 7 gelmemişti. Teşekkür ederim
Redmi Note 7 Miui 12 Beta güncellemesini aldı ama Hala Note 8 için bekliyoruz işlemcisi yeni olduğu için güncellemeler gecikiyor Keşke Note 7 alsaydım diyorum 3 aydır bekliyorum bakalım daha ne kadar beklicez

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Redmi Note 7 Miui 12 Beta güncellemesini aldı ama Hala Note 8 için bekliyoruz işlemcisi yeni olduğu için güncellemeler gecikiyor Keşke Note 7 alsaydım diyorum 3 aydır bekliyorum bakalım daha ne kadar beklicez
Anladım hocam teşekkür ederim :)

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Realme nin telefonlarını bende merak ediyorum. Teknoloji marketinde realme 5 pro vardı, inceledim. Ekranı amoled di sanırım, ekranı güzeldi. Yapısı filan iyiydi. Kamerası 48 veya 64 megapiksel çekiyordu tam hatırlamıyorum, ama o modda çekerken zum yapılamıyor. MIUI de Google uygulamaları sisteme gömülü geliyor silemiyorsun. Onda denedim hepsi siliniyor. Normal uygulamayı indirip silermiş gibi. Görüşme kaydı benim için en önemli şeylerden biri, realme 5 pro da aradım taradım bulamadım, yoktur herhalde, o yüzden vazgeçtim

Üst Alt