srknyasa1 kullanıcısının son içeriği

1. srknyasa1

Yardım redmi note 7 bootloader unlock geri kapatmak istiyorum

sağol teşekkür ederim
  2. srknyasa1

pc 64 bit flash da 64 bit tgz içerisinde dosyaları ben anlamadım onlar nerede 1614362414 birde şu an eu rom var global çevirip öyle mi yapayım telefon kitlenmemesi için
  3. srknyasa1

mi flash tool yükleme yaparken ilk ne yapmak lazım hangisini seçmek lazım cihazda bulunan Magisk, Twrp, Pitchblack Recovery silinmesi için ve ondan sonra yüklerken romu hangisini seçicez
  4. srknyasa1

ama twrp yada PİTCHBALK RECOVERY silip oyle mi yapalım direk sil temizle mi https://c.mi.com/thread-2331984-1-0.html linkte ki gibi yaprsam PİTCHBALK RECOVERY silip öyle yapmam lazım şu an telefonda sorun yok çalışıyor ama ben BL kilidini kapatmak istiyorum
  5. srknyasa1

arkadaşlar zamanında bootloader unlock kilitidini açıp rom attım şimdi ise geri kapatmak istiyorum yardım edermisiniz? bir kaç yere baktım TWRP, magisk gibi şeyler cihazda olmamalı. diyor onları nasıl sile bilirim telefondan ve ben kilidi açtıktan sonra TWRP yükledim ondan rom atamadım onun...
  6. srknyasa1

[ EU ROM] REDMİ NOTE 7 20.5.21 BETA

XİAOMİ.EU.HMNNOTE7.20.5.21BETA TIKLA İNDİR TAKİPTE KAL REDMİ NOTE 7 AİLESİ BEĞENMEYİ VE TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN HER YENİ GELEN EU ROM MIUI12 ROMLARI ANINDA SİZLERLE BULUŞCAK
  7. srknyasa1

Soru PitchBlack kullanmada sıkıntı çekiyorum yardım

o zaman bir sıkıntı olmaz o zaman bir sıkıntı olmaz demi güncelleme yapar demi şuan ki sürüm xiaomi.eu 20.5.13 beta güncellemek istediğim xiaomi.eu 20.5.21 beta normal rom atar gibi olursa öyle yapayım
  8. srknyasa1

şöyle anlatayım eu rom mıuı12 beta var bende güncelleme geldi indirdim donra da yükle dedim PithBlack Recovery sayfası açıldı cancel dedim ilkte öyle diyoruz ya sonra flaşlaması lazım romu flaşlama ekranı birden açılıp kapanıyor sistemi yeniden başlatınca yeni cüncel mıuı12 yüklenmemiş oluyor...
  9. srknyasa1

[EU BETA] xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.5.21_v12-10.zip

EU BETA REDMİ NOTE 7 MIUI12 TIKLA İNDİR BEĞENİN VE TAKİP EDİN REDMİ NOTE 7 AİLESİ YENİ GELEN ROMLAR İÇİN TAKİPTE KALIN
  10. srknyasa1

inşallah ya her seferinde format atıyor gibi oluyor yapamayınca mecbur baştan rom atıyorum
  11. srknyasa1

mıuı 12 var bende beta romu mıuı 12 bete roma güngelleme gedi bunu güncelleme yapmıyor
  12. srknyasa1

benim ki twrp değil Pitch Black benim ki türkce ekranı ama nasıl yapıcam hiç fikrim yok
  13. srknyasa1

öyle yapınca herşey yeniden şimdi öyle yapınca herşey sıfırlanıyor şuan mıuı12 var bende elle nasıl olucak
Üst Alt