Yardım redmi note 7 bootloader unlock geri kapatmak istiyorum

srknyasa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
arkadaşlar zamanında bootloader unlock kilitidini açıp rom attım şimdi ise geri kapatmak istiyorum yardım edermisiniz?
bir kaç yere baktım TWRP, magisk gibi şeyler cihazda olmamalı. diyor onları nasıl sile bilirim telefondan
ve ben kilidi açtıktan sonra TWRP yükledim ondan rom atamadım onun yüzerinden PİTCHBALK RECOVERY kurdum burdan rom attım bunu nasıl silicem yarım edermisiniz

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazınızda sorun oluştuğunda BL kapattım cihazda sorun oluştu tekrar nasıl açarım diye soracak mısınız? haha--

Mi flash ile temiz kurulum yaparak cihazın BL kilidini kapatabilirsiniz. Yüklemeden önce CLEAN ALL AND LOCK seçin.

srknyasa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
Cihazınızda sorun oluştuğunda BL kapattım cihazda sorun oluştu tekrar nasıl açarım diye soracak mısınız? haha--

Mi flash ile temiz kurulum yaparak cihazın BL kilidini kapatabilirsiniz. Yüklemeden önce CLEAN ALL AND LOCK seçin.
ama twrp yada PİTCHBALK RECOVERY silip oyle mi yapalım direk sil temizle mi
linkte ki gibi yaprsam PİTCHBALK RECOVERY silip öyle yapmam lazım
şu an telefonda sorun yok çalışıyor ama ben BL kilidini kapatmak istiyorum

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Mi Flash Tool ile yükleme yaptığınız zaman cihazda bulunan Magisk, Twrp, Pitchblack Recovery zaten silinir yerine Mi Recovery(Stock Recovery) geri gelir.
Cihazınıza ait sürümü indirmeniz gereken Fastboot yazılımını , Mi Flash Tool uygulamasını da bu linkten, Kurulumu nasıl yapmanız gerektiğini anlatan makaleye de bu linkten ulaşabilirsiniz..

srknyasa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
Mi Flash Tool ile yükleme yaptığınız zaman cihazda bulunan Magisk, Twrp, Pitchblack Recovery zaten silinir yerine Mi Recovery(Stock Recovery) geri gelir.
Cihazınıza ait sürümü indirmeniz gereken Fastboot yazılımını , Mi Flash Tool uygulamasını da bu linkten, Kurulumu nasıl yapmanız gerektiğini anlatan makaleye de bu linkten ulaşabilirsiniz..
teşekkür ederim

srknyasa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
mi flash tool yükleme yaparken ilk ne yapmak lazım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hangisini seçmek lazım cihazda bulunan Magisk, Twrp, Pitchblack Recovery silinmesi için ve ondan sonra yüklerken romu hangisini seçicez

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
mi flash tool yükleme yaparken ilk ne yapmak lazım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hangisini seçmek lazım cihazda bulunan Magisk, Twrp, Pitchblack Recovery silinmesi için ve ondan sonra yüklerken romu hangisini seçicez
Clean all and lock seçin tgz içerisindeki dosyaları C diski üzerine çıkarın ve orada çalıştırın C dışında çalışmaz hata alırsınız, mümkünse 64 bit pc ve 64 bit mi flash kullanın.

srknyasa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
Clean all and lock seçin tgz içerisindeki dosyaları C diski üzerine çıkarın ve orada çalıştırın C dışında çalışmaz hata alırsınız, mümkünse 64 bit pc ve 64 bit mi flash kullanın.
pc 64 bit flash da 64 bit tgz içerisinde dosyaları ben anlamadım onlar nerede
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde şu an eu rom var global çevirip öyle mi yapayım telefon kitlenmemesi için

Son düzenleme:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
pc 64 bit flash da 64 bit tgz içerisinde dosyaları ben anlamadım onlar nerede
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde şu an eu rom var global çevirip öyle mi yapayım telefon kitlenmemesi için
Bağlantıdaki dosyayı indirin C üzerine çıkarın sonra mi flash üzerinden gösterip yükleme işlemini başlatın, tüm veriler silinecek yedek alabilirsiniz. Global yüklemenize gerek yok zaten global yüklenecek.

Bağlantıdaki videodan destek alabilirsiniz, video da clean all seçili siz CLEAN ALL AND LOCK seçin.

srknyasa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
Bağlantıdaki dosyayı indirin C üzerine çıkarın sonra mi flash üzerinden gösterip yükleme işlemini başlatın, tüm veriler silinecek yedek alabilirsiniz. Global yüklemenize gerek yok zaten global yüklenecek.

Bağlantıdaki videodan destek alabilirsiniz, video da clean all seçili siz CLEAN ALL AND LOCK seçin.

sağol teşekkür ederim

Üst Alt