sosyalmedya kullanıcısının son içeriği

1. sosyalmedya

Soru T9 Pro / K20 Batarya

Başta LionKing17 hocam olmak üzere herkese merhaba, çok uzun bir kullanım olmadı deji marka bataryayı takalı biraz zaman geçmesini istedim açıkçası etkisini kesin olarak görmek için. Öncelikle bataryayı daha önce arka kapağı açılan eski tip telefon kullanan herkes yapabilir diye düşünüyorum...
  2. sosyalmedya

Yorumlar için teşekkür ediyorum. Deji ürününü satın aldım. Geldiğinde deneyimleri ileteceğim.
  3. sosyalmedya

T9Pro olarak gözüken yurt dışı olduğu için K20 Pro cihazım var. Bataryayı değiştirmem gerekiyor fakat deji ile iletişime geçtiğim de üretim de olmadığı ve ne zaman olacağının belirsiz olduğunu söylediler. Hangi markayı önerirsiniz. Orijinal olması veya uzun ömürlü olması ilk tercihim.
  4. sosyalmedya

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

Ota üzerinden çoğu kişiye güncellemenin geldiğini gördüm ve duydum. Bana ota üzerinden gelmedi farklı bir işlem yaparak da yüklemek istemiyorum. Ota üzerinden gelmediyse bunun bir çözümü var mı acaba. Farklı rom yüklemek değil ota üzerinden güncellemek istiyorum.
  5. sosyalmedya

Şimdi anladım hocam çok teşekkür ederim. Ota güncelleme gelse daha güzel olur. Bu kısımları daha tam çözemedim yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Yine de çok sağolun. Ota güncelleme gelmemesine bir çözüm var ise açığım. (Bölge değiştirme denendi.)
  6. sosyalmedya

Nasıl yapabileceğimi anlatan bir link atabilir misiniz hocam?
  7. sosyalmedya

Hocam nasıl yapacağımı anlatır mısınız? 1624634995 İşe yaramadı hocam.
  8. sosyalmedya

Merhaba, 12.0.5 yüklü şuan global sürüm ne zaman ota olarak gelir bilginiz var mı? İyi forumlar.
Üst Alt