sonreis49 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Twrp yükleyemiyorum

twrp 1217 dosyasini indiremiyorum link bozuk nerden bulabilirim
  2. S

tesekkurler aksam deneyecegim
  3. S

fastboot ekraninda kalmiyor mi flash ile flashladim global room olmadigi icin chin room yukledim twrp yukleyip globale gecicem fakat.hata aliom
  4. S

mi 8 se global room olmadigi icin cin romu kurmak zorunda.kaldim 1599458212 acik
  5. S

Merhaba arkadaşlar bugun telefonuma yazılım atarken yanlış birşey yaptım telefon komple gitti Twrp ekranında yani lr.team ekranında kalıyordu acılmıyordu menu yok yani o ekranda Forumda birkaç arkadaşımız bu sorunu yasamış tekrardan yeni twrp yükleyip sorunu çözmüşler fakat defalarca denememe...
  6. S

Recovery Mi8 se Twrp yüklenmiyor

Merhaba arkadaşlar bugun telefonuma yazılım atarken yanlış birşey yaptım telefon komple gitti Twrp ekranında yani lr.team ekranında kalıyordu acılmıyordu menu yok yani o ekranda Forumda birkaç arkadaşımız bu sorunu yasamış tekrardan yeni twrp yükleyip sorunu çözmüşler fakat defalarca denememe...
  7. S

Yardım Mi 8 se stock kamera yeşil perde sorunu lütfen yardım edin

Arkadaşlar sizler için çözümünüde buldum bunlara kalsa bulamayacağınız 1573259680 Çözüm telefonun yedeklerini alıp formatlamak formatladiktan sonra stabil sürüme geçmek modem dosyasını flashlamayin stabil sürümde şebeke sorunu olmuyor o yüzden gerek yok hata şebeke sorunu düzelsin diye...
  8. S

Yardım Mi8se arka kamera portre sorunu

Arkadaşlar mi 8 se kullanıcıları stock arka portre kamerasında yeşil perde sorunu olanlar an itibariyle sorunu bulmuş bulunmaktayım lakin bu sorunu nasıl çözülebilirim hiçbir fikrim yok sorun telefona gelen güncellemelerden değil sorun güncelleme sonrası flashladigimiz modem dosyasında az önce...
  9. S

Arkadaşlar mi 8 se kullanıcıları stock arka portre kamerasında yeşil perde sorunu olanlar an itibariyle sorunu bulmuş bulunmaktayım lakin bu sorunu nasıl çözülebilirim hiçbir fikrim yok sorun telefona gelen güncellemelerden değil sorun güncelleme sonrası flashladigimiz modem dosyasında az önce...
  10. S

Son beta güncellemesini yaptım yeşil perde sorunu ortaya cıktı stabil'e geçeyim düzelir dedim düzelmedi stabil room'a 6 ayda bir güncelleme geliyor diye biliyorum 6 ay sonra mı gelicek yoksa betaya geçip mi bekliyim
  11. S

sabah bir arkadaş magisk kur ordan modüllere bak kurdum modüllere baktım modüller boş ayrıca magiski kurduktan sonra telefonu komple sıfırladım room ile birlikte portre moduna giriyorum yeşil ekran cıkıyor sürekli resim çekiyorum o yeşil ekranda resim normal cıkıyor yeşil gozukmuyor
  12. S

Denedim olmadı, beta roomdan stabil rooma geçis yaptım düzelsin diye gene olmadı
  13. S

Portre ekranına gelince direk ekran yeşil oluyor arka kamerada ön kamera portrede sıkıntı yok önceden sıkıntısız kullanıyordum son 1 haftadır bu sorun var ne yaptıysam düzeltemedim
  14. S

Mi 8 se stock kamera portre modunda yeşil ekran veriyor önceden öyle birşey yoktu telefonu komple sıfırladım room bile değistim betadan stabil rooma geçtim gene düzelmedi cozumu nedir bilen varmı acilll yardım edin
Üst Alt