sonergul kullanıcısının son içeriği

1. sonergul

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Dialer sorununu çözen var mı? Arama geldiğinde ekran siyah ekran oluyor. Bildirimden açabiliyorum. Xiaomi Mi Dialer magisk module var. O da işe yaramıyor. Sorunu Google Phone uygulaması ile çözdüm. Ama CrDroid'teki dialer çok daha iyi.
  2. sonergul

Sohbet 5 Yıllık Turknet Deneyimim

Altyapı daha doğrusu port yok şehrin göbeğinde : ) Onu çözmeye çalışıyorum.
  3. sonergul

Sohbet 5 Yıllık Turknet Deneyimim

İyi akşamlar... KWT76KP96KTI davet kodu Türknet için hala geçerli mi?
  4. sonergul

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Neden olmasın 😉 Murad Ali hocam...
  5. sonergul

Haklısınız Koçara hocam... Bu arada yanlışlıkla sizin yerinize cantara hocamı etiketlemişim 🙈 62 sayfadan sonra kafa gitti doğal olarak 🙈 Android 12 sürümü çıkarsa deneyeceğim. Yoksa devam. Hiç maceraya gerek yok. Ama şu Android 12 tasarımı çok kötü değil mi sizce de... Bir ben mi böyle...
  6. sonergul

Bütün konuyu baştan sona okudum 🙈 cantara hocam deneyiminizden sonra Mi6 ile crdroid macerasına şimdilik girmeyeceğim. Resmi kanaldan rom yayınlanırsa o zaman şans vereceğim. Skorpi hocamın tavsiyesi ile nerdeyse 4 belki 5 yıldır Xiaomi EU'dayım. Beta 2.6.18 ile yola devam. Arada başka romlar...
  7. sonergul

Gcam Gcam arayışı

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/
  8. sonergul

Uygulama Fotoğraflara karikatür efekti veren uygulama

Bi' dm mesajı da biz alabiliriz
  9. sonergul

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Dolby Digital Plus + Viper4AndroidFX + Dolby Atmos bir de bu modül. Bakalım bu emektar Mi6 daha neler görecek happy~~clap~~giggle~~
  10. sonergul

Tema Mi Lanting Pro değişken (Variable) yazı tipi (V2.1)

Merhaba hocam, Rica etsem yeniden yüklermisiniz...
  11. sonergul

Yardım Magisk kurulu olduğu halde kurulu gözükmemesi

Merhaba dostlar, Akşamdan beri uğraşıyorum. Magisk kurulu olduğu halde kurulu gözükmüyor Magisk Manager arayüzünde. Telefonum Xiaomi Mi 6. TWRP'den uninstaller flaşladım. Sonuç aynı. TWRP Sistem yedeğini geri yükledim olmadı. Yeniden Xiaomi EU MIUI 11 stable versiyon kurdum üzerine aynı...
  12. sonergul

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Muhtemelen modüllerden biriyle çakışıyor. Dolby Atmos varsa onunla çakışıyor mesela. Ben de slow motion'a gelince uygulama dışarı atıyor. Google Camera ise sorunsuz çalışıyor.
  13. sonergul

Soru Mi6 home ve geri tuşu tepki süresi sorunu

Hangi programdı acaba sorun çıkaran? Aynı sorunu ben de yaşıyorum. EU stabil MIUI11 var. Başlarda böyle bir sorun yoktu. Ama sonra sonra bahsettiğiniz gibi donmalar farkettim telefonda...
Üst Alt