sonatgurleyen kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım K20pro/Mi9t pro Batarya değişimi

Realpower kullanıyorım bi süredir. Orjinal bataryaya göre iyi. Yoğun kullanımda mükemmel performans vermese de, eski orjinal bataryaya göre iyi. Dejiyi kullanan arkadaşlarda yorumlarını yaparsa güzel olabilir.
  2. S

İdare eder diyebilirim
  3. S

Ben realpower aldım daha yeni eğer görseydim bunu denerdim. Belki ihtiyacı olan vardır diye yazdım. Ayrıca dediğin gibi yeni üretimlerdir diye tahmin ediyorum çünkü dejinin mi9t için bp41 bataryası vardı bu yoktu. Kullanacak arkadaşlarda deneyimlerini paylaşırsa alacaklara da güzel bi rehber olur
  4. S

Deneyenler varsa Bu yeni dejiyi deneyenler varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?
  5. S

https://woyax.com.tr/xiaomi-batarya/1249-xiaomi-redmi-9t-pro-k20-pro-mucize-batarya-deji-bp40
  6. S

Çözüldü Mi 9t pro telefon bataryamı nerede değiştirebilirim?

Dejinin bp40 yani pro modeli için bataryası çıkmış. İhtiyacı olan arkadaşlar bakabilir.
  7. S

Arkadaşlar bende realpower batarya satın aldıktan sonra gördüm. Deji bp40 yani pro modeli için batarya çıkarmış. İhtiyacı olanlar bakabilir.
  8. S

Çözüldü Batarya değişimi sonrası ses azaltma, arttırma tuşlarının ve açma kapama tuşunun çalışmaması

Öncelikle düzgün bir üslupla konuşmanızı öneririm. Zira bunu ben size öğretecek değilim bu yaştan sonra. Soruna gelecek olursak herhangi bir deformasyon yok. Problem şu ki; bataryanın telefonla bağlatısını kuran soket çip tarzı şey orjinali gibi kolay oturmuyordu yuvasına. Böyle diyorum çünkü...
  9. S

Çözüldü Batarya değişimi sonrası ses azaltma, arttırma tuşlarının ve açma kapama tuşunun çalışmaması

Mi9t Pro cihazımın bataryasını değiştirdim fakat ses açma, kapama ve telefonu açıp kapama tuşları çalışmıyor ne yapmalıyım ?
  10. S

Yardım Mi9t Pro Batarya Öneri

Türkiye değildi ki adres. Katar'a da göndermiyormış :(
  11. S

Saçmalık bu. Hangi ülkeye gönderiyorlar merak ediyorum. Hala batarya önerilerine açığım arkadaşlar
  12. S

Tam bunu araştırıyordum. Biri 220 diğeri 440 tl civarında idi. Hm k20 yazan o zaman kalite olarak bi tık daha mı kötü oluyor bu mantıkla ? 1709386845 https://tr.aliexpress.com/item/1005001976681625.html?gatewayAdapt=glo2tur https://tr.aliexpress.com/i/32821710473.html Fiyatlar farklı ama...
  13. S

Bir araştıralım bakalım piyasayı. Ayrıca yorumun için teşekkürler :)
  14. S

Selam, herkese iyi forumlar Cihazım Mi9t Pro, 3. yılını doldurdu. Haliyle batarya performansı da düştü. Yurtdışı olduğu için telefonum Evofone vs. ücretiyle de olsa teknik destek vermiyor. Alışveriş sitelerinde de batarya araştırdığımda iyi birşey bulamadım, yorumları da iyi değildi. Deji...
Üst Alt