Yardım Mi9t Pro Batarya Öneri

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Selam, herkese iyi forumlar

Cihazım Mi9t Pro, 3. yılını doldurdu. Haliyle batarya performansı da düştü. Yurtdışı olduğu için telefonum Evofone vs. ücretiyle de olsa teknik destek vermiyor. Alışveriş sitelerinde de batarya araştırdığımda iyi birşey bulamadım, yorumları da iyi değildi. Deji varmış fakat "bp40" yani pro modeli için şuan yokmuş.
Nohon marka batarya var ona iyi diyorlar. Aliexpress, alibaba vb. sitelerden alabiliyorum yurtdışındaki tanıdıklarım sayesinde. Sorum şu ki Nohon batarya iyi midir? Veya önerebileceğiniz başka bir marka var mıdır?
Şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar :)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Nohon için iyi olduğunu duyduğumu hatırlıyorum eğer mümkünse hocam bana da BP40 siparişi verin :D

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Bir araştıralım bakalım piyasayı. Ayrıca yorumun için teşekkürler :)
Rica ederim hocam ben biraz araştırdım ancak bu nohon batarya da 2 farklı fiyat ve isim değişikliği var. Örneğin siyah batarya üzerinde Redmi K20 yazarken diğeri de beyaz ve HM-K20 felan yazıyor. Arasında da elbet bir fiyat farkı var.

Hide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
2
Nohon iyi diyorlar genelde. Türkiyede rova fena değil sanırım. Mecbur kalsam rova alırım deji yerine.

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Rica ederim hocam ben biraz araştırdım ancak bu nohon batarya da 2 farklı fiyat ve isim değişikliği var. Örneğin siyah batarya üzerinde Redmi K20 yazarken diğeri de beyaz ve HM-K20 felan yazıyor. Arasında da elbet bir fiyat farkı var.
Tam bunu araştırıyordum. Biri 220 diğeri 440 tl civarında idi. Hm k20 yazan o zaman kalite olarak bi tık daha mı kötü oluyor bu mantıkla ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fiyatlar farklı ama ikisinde de hm yazıyor. Ve ayrıca bu aliexpresste bişey aramak cidden sıkıntı

Nohon iyi diyorlar genelde. Türkiyede rova fena değil sanırım. Mecbur kalsam rova alırım deji yerine.
Yorumun için teşekkür ederim. Evet rovayı gördüm. Yurtdışı şansım olduğu için nohon vb. önerilere açığım

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Tam bunu araştırıyordum. Biri 220 diğeri 440 tl civarında idi. Hm k20 yazan o zaman kalite olarak bi tık daha mı kötü oluyor bu mantıkla ?

Fiyatlar farklı ama ikisinde de hm yazıyor. Ve ayrıca bu aliexpresste bişey aramak cidden sıkıntı
Bende onu anlamış değilim hatta bunları satan aynı satıcı. En iyisi nohonun yetkili yerinden almak

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Saçmalık bu. Hangi ülkeye gönderiyorlar merak ediyorum. Hala batarya önerilerine açığım arkadaşlar

Ekli dosyalar

• IMG_20240302_202425.jpg
    IMG_20240302_202425.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 10

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Saçmalık bu. Hangi ülkeye gönderiyorlar merak ediyorum. Hala batarya önerilerine açığım arkadaşlar
Hocam tam olarak sıkıntı burada işte bu vergi muhabbetinden sonra göndermeyi bıraktılar. Daha önce den takip ediyordum ve alacaktım da keşke alsaydım diyorum.

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Hocam tam olarak sıkıntı burada işte bu vergi muhabbetinden sonra göndermeyi bıraktılar. Daha önce den takip ediyordum ve alacaktım da keşke alsaydım diyorum.
Türkiye değildi ki adres. Katar'a da göndermiyormış :(

Üst Alt