Snnanar kullanıcısının son içeriği

1. Snnanar

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

8.5.14 surumler yayinlandi MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Snnanar

Duyuru 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması

Bende geliyorum eklerseniz sevinirim :) MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Snnanar

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Tam aksine zil sesinide yukseltiyor komple yukseliyor herseyin sesi MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Snnanar

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Dolby atmos indirip flashlaman yeterli twrpden https://files.miuipro.by/zip/dolby_atmos_magisk_su.zip MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Snnanar

Yükledim abı test edeyim yeniden baslatıp;) Sende olmasan halımız nıce olur suat abi MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Snnanar

Xposedle reklam ve arka plan yapıyordum da ilk defa oldu yada bir cakısma oluştu deneyecegım abı tesekkur ederım MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Snnanar

Benmde youtube hata verıp kapanıyor temız kurdugum halde baska versiyonda denedım nafile sımdılık ogyoutube kurdum ıdare edicez artık MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Snnanar

Biraz yukarda ki paylasımda mi sorunu cevabı vardı MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Snnanar

Dalvık ve dalvıkcache sılmek yeterlı suat abim üste yazdı yanlıs yapmayalım :) MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Snnanar

Yukleme talimatına öyle gördüm dezelttıgın ıcın sağolasın Suat abi genelde temiz kurulum yapıyorum o yuden guncelleme yapmadım hiç MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Snnanar

Cache-dalvikcache-data silip üzerine kurulum yapması yeterlı MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Snnanar

Sorarsa soylerız [emoji6] MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Snnanar

Sıfırlamak ıstersen sıfırlanır eger bılgılerın kalmasını ıstersen bilgilerinde kalır cıhazda twrp de ona hore secim yaparak kurulum yapacaksın MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Snnanar

Sıteden yeni guncellemelerı ındırıp twrp uzerınden kurulum yapacaksınız sürekli cıhaza guncelleme gelmez MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Snnanar

Sohbet Beraat Kandiliniz Mübarek olsun

Hayırlı sabahlar hayırlı kandiller [emoji4] MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt