MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Karakanun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Devlet Memuru
Konular
4
Yedekten geri yükleme yapınca pass db bozuluyor. Bu yüzden şifreyi kabul etmiyor. Yedek almadan önce şifreyi kaldırıp yedek alın.
- Twrp menüsünde gelişmiş ayarlara girin. Rm boot pwd butonu varsa onunla şifreyi temizleyebilirsin.
(Bu konudaki bilgilendirme değerli hocam Codered tarafından yapılmıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum)

Mi Note 3 / Miuipro latest version
Rm boot pwd yok hocam, başka yapabiliceğim bişey varmı, hepsini yüklemeden sadece veri yi yükleyebilirmiyim, yin e hata verir mi?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
şebekeden kaynaklanıyormuş akşam pek çok arkadaşın aynı durumda olduğunu gördüm. Şimdi twrp den yedek almıştım tüm tıkları işaretleyerek aldığım yedeği yükledikten sonra giriş ekranında şifre hatası veriyor, yıllardır kullandığım şifreyi kabul etmiyor, girdiğim şifreden eminim ama açılmıyor, yapmam gereken bişey varmı yoksa sıfır kurulum mu yapmalıyım.
Eğer parmak izi ve ekran kilit şifresi mevcut olan bir sistemde backup alındıysa restore yaptığınızda açılmaması çok normal. Restore yaptıktan hemen sonra ekteki dosyayı flashlayın.

Ekli dosyalar

• del_pwd.zip
    1,1 KB · Görüntüleme: 12

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar burdaki romu kullanıyorum.cihazım redmi note 3 Pro.kernel kurdum kurma amacım cihazın sesini yükseltmek ve çok güzel yükseldi,birde çift tık uyanma özelliği olması.fakat diğer ayarların batarya tasarrufu Vs ayarlarını nasıl olması gerektiğini bilmiyorum bu yüzden çok şarj yiyiyor.xposed framework kursam sesi yükseltebilirmiyim,benşm cihaz ve miui 9 ile uyumlu link verebilirmisiniz.yada başka öneriniz varmı sesi nasıl yükseltebilirim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mstuyr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mstuyr
Cihazım
mi5
Konular
5
Arkadaşlar mi6 da dün farkettim video çekerken videonun sesi bazen kısık çekiliyor, miuipro da bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu, veya çözüm öneriniz var mı...teşekkürler

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Burada Grup gizleme görünmesine rağmen bende bu seçenek çıkmıyor, Rehberden grup'u nasıl gizlerim?

efsunenes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
efsunenes
Cihazım
lg v10
Konular
0
Selam, xiaomi mi6 telefonuma, miuipro 8.4.19 yüklemeyi başardım, şimdi kendiliğinden güncelleme alacak mı yoksa yenileri her yüklediğim de sıfırlanacak mı cihaz .

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Selam, xiaomi mi6 telefonuma, miuipro 8.4.19 yüklemeyi başardım, şimdi kendiliğinden güncelleme alacak mı yoksa yenileri her yüklediğim de sıfırlanacak mı cihaz .
Sıteden yeni guncellemelerı ındırıp twrp uzerınden kurulum yapacaksınız sürekli cıhaza guncelleme gelmez

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
alarm uygulaması calısmayan bır tek ben mıyım acaba ? mı note 2

efsunenes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
efsunenes
Cihazım
lg v10
Konular
0
Sıteden yeni guncellemelerı ındırıp twrp uzerınden kurulum yapacaksınız sürekli cıhaza guncelleme gelmez

Bütün cihaz sıfırlanır mı yoksa sadece güncellenmiş mi olur peki..

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Sıfırlamak ıstersen sıfırlanır eger bılgılerın kalmasını ıstersen bilgilerinde kalır cıhazda twrp de ona hore secim yaparak kurulum yapacaksın

Üst Alt