snmzcm kullanıcısının son içeriği

1. snmzcm

Yardım Mi 6 Şarj Çabuk bitmesi

aynı durumda olmakla beraber telefonumu seviyorum, sırf batarya kaynaklı telefon değiştirmek istemiyorum fakat güvenilir batarya bulmakta güç
  2. snmzcm

Yardım Şarkı indirme

videoder kullanıyorum
  3. snmzcm

Yardım 10.2.1 Güncellemesi Sonrası Problemler.

gcam da çalışmıyor.
  4. snmzcm

Çözüldü Mi 6 garip hoparlör sorunu

Sorunu çözdüm Magiskden audio modification library ve aptx for Android oreo modüllerini kaldırdım düzeldi. Sürekli Bluetooth kulaklık hoparlör kullanan birisiyim sanırım modülleri güncelleme yaptıktan sonra bir süre telefon hoparlörünü kullanmadım. Kullandığımda çalışmadığını gördüm fakat...
  5. snmzcm

Akşam aparatla denemesini yapıp haberdar ederim mutlaka
  6. snmzcm

Düşünceniz için çok teşekkür ederim angel~~ amacım çözüme kavuşmak çünkü. Okuyan herşeyi bilsin ki müdahale edebilsin, bi nevi teknik servis personeli mantığı   angel~~ büyük ihtimal format denemesi yapıcam gibi duruyor..
  7. snmzcm

Bluetooth kulaklık kullanıyorum orda bi sorun yok kablolu deneyeyim mi?
  8. snmzcm

Merhaba miui ailesi, öncelikle ilk konum ve hatalarım varsa kusura bakmayın mutlaka belirtin düzeltmek isterim.. Mi6 miui 10 global kararlı rom kullanıyorum, cihaz bootloader kilit açık magisk rootlu v4a yüklü. Cihazın bildirim, alarm, zil sesleri gelmekte fakat instagram videolar, spotify ve...
  9. snmzcm

Yardım mi foto contest

bende beğendim güzel yakalamışsın :) Beğendiğim bi fotoğrafı bende paylaştım görmek isterseniz buyrun Xiaomi Photography Challenge 2018
  10. snmzcm

Sohbet [Madalya] 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.
  11. snmzcm

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Bi mi6'ım birde dev powerbank'im var (20ah) :D
  12. snmzcm

Mod FM Radyo (root)

Tarafınızca bir problemim yok yanlış anlamadım anlaşılmasını istemem. Sadece mi6 kullanıp denemek isteyen kişilerin sonucu bilmesini istedim :) ilginiz için teşekkür ederim :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. snmzcm

Mod FM Radyo (root)

Teşekkür ederim sağolun :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. snmzcm

Mod FM Radyo (root)

Mi6 bootlop da kaldı yüklemek isteyenlerin dikkatine MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. snmzcm

Araçlar Custom Romlar İçin 4 Adet Edge Gesture Programı Rootsuz

Teşekkür ederim tekrardan sağolun 1537299149 Evet MIUI 10 global güncelledim ayarlar>ek ayarlar>erişebilirlik>görüntü boyutu bu menüden küçülttüm.
Üst Alt