Çözüldü Mi 6 garip hoparlör sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snmzcm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi6 6/64
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı v10.0.1.0
Telefon Modeli
Xiaomi mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba miui ailesi, öncelikle ilk konum ve hatalarım varsa kusura bakmayın mutlaka belirtin düzeltmek isterim..
Mi6 miui 10 global kararlı rom kullanıyorum, cihaz bootloader kilit açık magisk rootlu v4a yüklü.

Cihazın bildirim, alarm, zil sesleri gelmekte fakat instagram videolar, spotify ve kendi müzik programından ses gelmemekte..

Açıkçası bana çok tuhaf geldi sorun yazılımsal yeniden başlatma, v4a sil geri yükle, donanım testlerinden hoparlörü bulamadım.

Çabalarım var yeterli mi bilmiyorum bildiklerimi yaptım fakat nafile. Formatlamakta çözüm ama sil geri yükle uzun iş denemedim ama yararı olabilir derseniz bi denerim.

Önerilerinize açığım şimdiden çok teşekkür ederim.

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Kulaklikta ses var mi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Çözüme ilişkin bir fikrim yok ama konuyu o kadar güzel açmışsınız ki cevap verilmemiş olmasını hazmedemedim. En azından konu güncellenmiş olsun belki bilen bir arkadaş denk gelir :)

Oyla:

snmzcm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi6 6/64
Konular
1
Çözüme ilişkin bir fikrim yok ama konuyu o kadar güzel açmışsınız ki cevap verilmemiş olmasını hazmedemedim. En azından konu güncellenmiş olsun belki bilen bir arkadaş denk gelir :)

Düşünceniz için çok teşekkür ederim angel~~ amacım çözüme kavuşmak çünkü. Okuyan herşeyi bilsin ki müdahale edebilsin, bi nevi teknik servis personeli mantığı   angel~~ büyük ihtimal format denemesi yapıcam gibi duruyor..

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Kablolu deneyin tabiki bluetooth farkli donanimla calisiyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

snmzcm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi6 6/64
Konular
1
Sorunu çözdüm
Magiskden audio modification library ve aptx for Android oreo modüllerini kaldırdım düzeldi.

Sürekli Bluetooth kulaklık hoparlör kullanan birisiyim sanırım modülleri güncelleme yaptıktan sonra bir süre telefon hoparlörünü kullanmadım. Kullandığımda çalışmadığını gördüm fakat modülle alakalı olduğunu aklımın ucundan geçiremedim.

Böyle bi saçmalığı yapan çıkar mı bilmiyorum ama çıkarsa bilgisi olsun angel~~ İyi forumlar.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt