slayer72 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Redmi note 2

Arkadaşlar merhaba bende redmi note 2 var ve miui hesabi oluşturmamıştım ve telefona format attım ama telefon açıldığında miui şifresi istedi benden ve şimdi telefonu açamıyorum acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
  2. S

Yardım Mi 5s garanti sorunu

Teşekkürler
  3. S

Yardım Mi 5s garanti sorunu

Merhaba arkadaşlar bende mi 5s var be ben cihaza beta sürümü yükledim fakat şuan telefonda bi sorun var ve servise göndermeyi düşünüyorum ama sorum beta sürümü yüklüyken mi servise göndersem yoksa global versiyonu yükleyip göndersem herhangi bir sıkıntı yaparlarmı
  4. S

Soru Redmi note 2

Selamün aleyküm arkadaşlar redmi note 2 beta sürümü kullanan varmi acaba konu hakkında bilgi almam gerekiyor sürümü kullanışı vs.
  5. S

Yardım mi 5s internet paylaşım sorunu

başka bi telefon bağladım olmadı ama Bluetooth ile denemedim bi deneyip paylasirim Bluetooth ile de denedim fakat herhangi bi düzelme yok Vodafone kullanıyorum ama anlamadığım şey daha önceden böyle bi sorun yoktu hatta bi iphone telefonda denedim bu sorun başlayınca onda çalıştı ama android...
  6. S

Yardım mi 5s internet paylaşım sorunu

mi 5 s telefonumdan baska telefonlara internet paylaşımı yapmak istiyorum fakat karşı taraf bağlanıyor ama internetimi kullanamıyor bunun bi çözümü varmı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  7. S

Soru redmi note 5a

fiyat nedir?
  8. S

Soru redmi note 5a

redmi note 5a almayı düşünüyorum kullananlar eksilerini artılarını yazabilirmi?
  9. S

Rom Mi 5S MIUI 8(v9.1.1.0) Global Kararlı yayınlandı!

parmak izi daha iyi çalışıyor telefon daha stabil ve hızlı başka birinde varmı bilmiyorum ama bendeki kararlı sürümde wifi yi açtığımda otomotik baglanmiyor du ama bunda bağlanıyor vs.
  10. S

yaptım herşey silindi zaten onemli olanlari yedeğini aldım ama bu beta sürümü efsane biseymis sevdim kararlı sürümden bin kat daha iyi
  11. S

sağolun teşekkürler
  12. S

hocam merhaba ben telefona en son gelen yazilimi yukledim 9.2.1.0 ama bi kaç sorun var en basiti wifi ağına otomotik bağlanmıyor neyse ben beta sursür yüklemek istiyorum ama kişisel verileriniz silinecek diye bi uyarı geliyor neler siliniyor ona göre yedekleme yapiyim
  13. S

beta sürüm hangisi oluyor acaba developer rom yazanmi ? hocam rahatsız ediyorum kusura bakma bu beta sürümü nerden yüklüyoruz sitesinde yazan developer rom olanmi
  14. S

kusura bakma hocam rahatsız ediyorum da kafama takılan şey banada attığın yazılım gelmedi bunu indirip yüklersem Garanti kapsamından çıkmış olurmu şimdiden teşekkürler :) kusura bakma hocam rahatsız ediyorum da kafama takılan şey banada attığın yazılım gelmedi bunu indirip yüklersem Garanti...
  15. S

Soru mi 5s telefonuma çin rom atsam sorun olurmu

teşekkürler yardımlarınız için :)
Üst Alt