SK7TR kullanıcısının son içeriği

1. SK7TR

İnceleme Poco F5 Kullanıcılar Kulübü

Merhaba Poco f5 de sorunsuz çalışan güncel Gcam varmıdır?
  2. SK7TR

Yardım Poco f5 alınır mı ?

Teşekkürler, isimler geldi.
  3. SK7TR

Yardım Simge ve kısayol isimleri!

Merhaba yurtiçi Poco F5 kullanıyorum, HyperOs güncellemesinden sonra simge ve kısayol isimleri kayboldu, geri getirmenin bir yolu ayarı var mı acaba?
  4. SK7TR

Yardım Poco f5 alınır mı ?

Merhaba yurtiçi Poco F5 kullanıyorum, HyperOs güncellemesinden sonra simge ve kısayol isimleri kayboldu, geri getirmenin bir yolu ayarı varmı acaba?
  5. SK7TR

Ana Başlık Mi 11 Lite 5G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Spot fiyat verebilecek varmıdır?
  6. SK7TR

Uygulama Mi a3 miuı müzik apk uygulaması

İlk defa çalışan bir apk buldum teşekkürler bunun en güncel versiyonuda varmı acaba arka planda Youtube falan olanı?
  7. SK7TR

Uygulama Mi Pop V.1.5.3 [Miui Türkiye Ekibi]

Merhaba mi a3 çalıştırma şansımız varmı acaba?
  8. SK7TR

Alış Mi 8 Se

Heehangi bir yerde ilanınız varmı, resim atabilirmisiniz?
  9. SK7TR

Alış Mi 8 Se

Benim için mi 8 Senin üç sıkıntısı var band 20 olmaması kulaklık girişi olmaması ve pil ömrü kulaklığı qcy t5 ile çözeceğimi düşünüyorum pili bir günü çıkarırsa yeterli call of duty mobile oynuyorum band 20 ninde çok sıkıntı olduğuna rasltamadım.
  10. SK7TR

Alış Mi 8 Se

Çıktı çıkacak haberleri var ondan yazdım mümkün ise 1585050396 1200 tl civarı çok ilan sizin fiyatınız neden dolar hesabı birde cihaz hangi renk herhangi bir yerde ilanınız varmı? 1585050598 Ne gibi sıkıntıları var?
  11. SK7TR

Alış Mi 8 Se

Merhabalar yakın zamanda mi 8 se almayı düşünüyorum sıfır tam kutulu aksesuarlı ve yazılım olarakta android 10 ve miui 12 kurulu olacak en iyi room miroom görünüyor yani olabildiğince yazılım olarak son sürüm ve güncel olursa çok iyi olur bilgisayarım olmadığında room vs atması sıkıntı oluyor...
  12. SK7TR

Gcam Google Camera (Rootsuz)

Teşekkürler...
  13. SK7TR

Camera 2 api ekran görüntüsü
  14. SK7TR

Merhaba Rootsuz Redmi Note 5 için GCam varmı acaba? Bir kaç tane yükledim ama çalışmadı cihaz garantili olduğundan root atmakta istemiyorum.
  15. SK7TR

Yardım Sms Sorunu..!

Benim operatör türktelekom volteyi kapatınca sorun düzeldi acaba bütün operatörlerde aynı sorun varmı yoksa türktelekoma özelmi?
Üst Alt