Yardım Simge ve kısayol isimleri!

SK7TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Poco F5
Konular
4
Merhaba yurtiçi Poco F5 kullanıyorum, HyperOs güncellemesinden sonra simge ve kısayol isimleri kayboldu, geri getirmenin bir yolu ayarı var mı acaba?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ana ekranda boş bir kısma uzun basılı tutun. Aşağıda çıkacak seçeneklerden çark simgesine tıklayıp "Metni gösterme" ayarını kapatın. Direkt çıkan kutucuk ekranda yoksa "Daha fazla" yazısına tıklayıp oradaki ayarlarda arayın bu ayarı.

10 dakika önce başka bir konuda cevap vermişim. İki hocamız da ekran görüntüsü istemiş. Ekran görüntüsü atın eğer söylediğim şey çözüm olmazsa.

Emaldemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Poco F5
Konular
2
Kardeş, anasayfada simgelerin isimlerini getirmek için ana ekrana basılı tut, sağ atta çıkan ayar simgesine dokun, metin gösterme diye bir seçenek var onu kapat düzelecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba yurtiçi Poco F5 kullanıyorum, HyperOs güncellemesinden sonra simge ve kısayol isimleri kayboldu, geri getirmenin bir yolu ayarı var mı acaba?

bilgirim panelinde metinleri göstermek için ise, ayarlara gir nildirimler & durum çubuğu ayarına gir, en altlarda simge etiketlerini gösterme var oradan yapabilirsin.

Üst Alt