sirus kullanıcısının son içeriği

1. sirus

Rehber Poco X2-X3-K30 Ekranı 90Hz Yapma

Allah razı olsun arkadaş 12x de işe yaradı
  2. sirus

Yardım Mobil Ağa Bağlanılamıyor / Servis - Sim Kart Yok Hatası

imdaat yardim edin arkadaslar. redmi note 4x var bende cift simkart taktigimda 1 ci karti goruyor 2 ciyide goruyor ama sebekesinin ustunde carpi isareti var 1ci simkartin internetini kapatip 2 ci simkartin internetini actigimda duzeliyor. Ama 1 ci simkartin internetini actigimda 2 simkartin...
  3. sirus

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Herkese selamlar! suatsari hocam son guncellemeyi de kurdum ancak yine tum titresim ayarlarini ve izinlerini yapmama ragmen sessiz modda telefon hic bir uygulama bildiriminde titresmiyor.bir arkadasima sordum redmi 4x kullanicisi onda global stabil rom yuklu rootsuz ondada bendeki gibi titresim...
  4. sirus

Cihaz redmi note 4x miui 8lerde titreme vardi. Ancaq miui 9larda hic birinde xiaomi.eu olsun, miuipro olsun, mi-globe olsun hic birinde telwfon titresimde oldugu zaman uygulama bildirinlerinde titresim olmuyor. Normal sms geldiginde titresim oluyor. Ancaq instagram ve whatsappda kesinlikle...
  5. sirus

Evet aynisini yaptim. Telefona format attim her seyi wipe yaptim. Sifirdan instagrami kurdum. İzinleri verdim, syarlardan titrrsimi aktif yaptim. İbstagrama mesaj geldi ama yine titresim olmadi. Tum ayarlamalari yapmis olmama ragmen(((( Sanirim redmi4 ve note 4 lerde olan sorunmus bu. Miui...
  6. sirus

suatsari hocam. Dediginizi yaptim full wipe yaptim yeniden romu kurdum yine tum ayarlari yaptim her yerden ama yine olmadi. Galiba redmi note 4x lerde miui 9 romlarda sorun var. Lutfen ilgili kisilerle gorusurmusunuz bu konu hakkinda. Yada eger problemin kaynagini biliyorsaniz soyleyin ben...
  7. sirus

Eyvallah hocam denedim titresim calisiyor. Uygulamalarda calismiyor yeniden temiz bi kurulum deniyecegim. Tesekkurler ilgilendiginiz icin. Bide bazi yerlerde rusca var hala zamanla onuda yeni guncelleede hall ederseniz sevinirim. Tesekkurler suatsari ☑️
  8. sirus

Hocam hepsini yaptim. Niye olmuyor acaba. Sen wipe yaptinmi rom kurarken. Bide hangi telefon seninki
  9. sirus

Hocam hepsini yaptim ayarlardan sessizdeyken titresimi actim, uygulamalara izin verdim, ne gerekiyorsa yaptim telefondan az cok anliyorum sizin kadar olmasada ama miui 9da uygulama titresimi yok. Eger sorunun ne oldugunu biliyorsaniz belki eski romdan o kismi kopyalayip bu roma yapistira...
  10. sirus

suatsari hocam herekese yardimci oluyor. Bir tek ben haric. Suat hocam şu uygulama bildirimlerinde titresim olmuyor. Neden acaba?
  11. sirus

Bendede ayni sorun oldu ben soyle yaptim. Twrp dan gelismise sonra dosya yoneticisine girdim. Stysem data klasorunun icinde bulunan lockscreen.db sonra bilmem ne lock.db olan ne varsa sil. Sanirim 4 5 tane olmasi lazim. Ondam sonra yeniden baslat de kir ekran sifresi aradan kalkmis olur. Yeniden...
  12. sirus

Pil ozelliklerinde mAh yazan kisimda rusca suatsari hocam şu titresimde oldugu zaman gelen bildirimlerde telefon titremiyor. Tum ayarlari yaptim izinleri verdim ama yinede olmuyor. Miui 8de calisiyordu ama 9da calismiyor. Bir bildirim geldiginde orengin instagramda hic bir sey olmuyor sadece...
  13. sirus

Root klasorune degil system klasorune attim. İzinleri guncelle root explorere izin ver dosyalari okusun sonra rw yap yapistir gitsib
  14. sirus

Sende titresimde oldugu zaman whatsappdan gelen mesajlara titriyormu telefon?
  15. sirus

Arkadas bende ayni sorunu yasadim ama sonunda kendim duzelttim. Ben miui 8 romunun system/fonts olan kismini kopyaladim sonra simdiki romun ayni yerine yapistirdim. Sorun cozuldu ne kadar font denediysem olmamisti. Bende sorun azericede ə harfinin gozukmemesiydi onuda hall ettim sindi her sey...
Üst Alt