Sirenia7 kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Redmi Note 12 Pro 5g Global modeli var mı?

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, boşuna aramayayım artık :)
  2. S

Bildiğiniz global satan satıcı var mı acaba
  3. S

Arkadaşlar note 12 pro 5g modelini almayı düşünüyorum ama bir türlü globalini bulamadım. Sorduğum her satıcıda çin modeli var. Bu modelin global versiyonu yok mu?
  4. S

İnceleme Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS Güncellemesi Geldi

Arkadaşlar biraz alakasız olacak ama bu 12 pro 5g modelini globali var mı? Satıcıların hepsinde çin modeli var bir türlü global bulamadım
  5. S

Yardım Düzgün çalışan kumanda uygulaması

Evet oldu hocam gerçekten çok teşekkürler
  6. S

Yardım Düzgün çalışan kumanda uygulaması

Arkadaşlar merhaba, samsung tv ve next uydu alıcım var. Gerek telefonda yüklü gelen uygulamayı gerek play storeda bir sürü uygulama denedim ama bir türlü çalışmadı. Bu konuda öneriniz veya tavsiye edeceğiniz uygulama var mı
  7. S

Rehber Xiaomi 13T 1 aylık kullanıcı detayları

Bende de note 10 pro var. Satıp poco f5 ya da 13t alsam mı diye düşünüyordum bu yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım doğrusu :)
  8. S

Soru Hangi romu kullaniyorsunuz

Sizin kullandığınız eu rom için ne yazmak gerekiyor mesela Çok teşekkürler bu arada
  9. S

Soru Hangi romu kullaniyorsunuz

Hocam kernel linkini paylaşabilir misin
  10. S

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro - Global Kararlı V14.0.8.0. TKFMIXIM İndirme Bağlantısı

Deneyeceğim de indirme süresine 1 gün diyor 😂
  11. S

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro - Global Kararlı V14.0.8.0. TKFMIXIM İndirme Bağlantısı

Bu linkten inanılmaz yavaş iniyor, başka bir link var mı acaba
  12. S

Soru 14.0.9.0

Mi firm'de falan en son 14.07 var 09'u nereden bulabilirim acaba? 12.5.5 var hala geçsem mi acaba
  13. S

Yardım Aşırı pil tüketimi

Greenify ve sd main'e root izni verdim. Diğeri modül zaten o magisk üzerinden kuruluyor 1697012411 o konuda bilgim yok maalesef
  14. S

Kesinlikle deneyin :) Root ile kurdum o hali için konuşuyorum baya bir fayda etti. Sabah 7'den akşam 5'e kadar bileklik bağlı, mobil veri açık otomatik parlaklık kullandım. Ondan sonra da wifi ile kullandım 18 saat bekleme, 4 saat 2 dk ekran, 1 saat 3 dk telefon görüşmesi sarjım hala %60
  15. S

Teşekkürler hocam 1696874378 Teşekkürler :) deneyeceğim
Üst Alt