Sirenia7 kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü SafetyNET Mi 10 t / Mi 10 t pro k30 ultra

Android 10'dan 11'e geçince düzeldi. Dediğiniz uygulamanın güncelleştirmesini de kapattım
  2. S

Play storeda sertfika yok diyor bununla ilgili de olabilir mi acaba? Teşekkürler bu arada dediğinizi deniyeceğim
  3. S

Bunu yaptım ama netflix hala sd kalitede. Hide ayarını da yaptım. Romu ilk kurunca hd oluyor sonra sd dönüyor. Tavsiyeniz var mı
  4. S

Soru Bildirim kayması

Yardımcı olacak, başka sürüm kullanan arkadaş yok mu?
  5. S

Soru Bildirim kayması

Merhaba eu rom 12.1.1 stabil sürümündeyim. Üst üste mesaj gelince veya birikince bildirimlerde isimler ve profil fotoğrafları kayıyor. Bunun bir çözümü var mı? Ya da başka bir eu sürümünde çözüldü mü? Eğer öyleyse bilgilerimi kaybetmeden nasıl geçiş yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim
  6. S

Çözüldü Widevine L3'ü Nasıl L1 Yaptım Anlatıyorum

Bende de durduk yere gitti işin ilginç yanı parmak izi ödemeleri kısmı yok
  7. S

Rom ArrowOS POCO X3/NFC [11] [OFFICIAL]

fw flashlamadan direkt romu mu atayım
  8. S

Eu rom sıkıntısız kuruluyor hocam. Önce twrp üst kısmında unable to update logical partittion /odm şeklinde bir yazı geliyor. Sonra kurulumun sonunda error 7 veriyor. Eu romdan geçerken sorun oluyordur diye global roma geçip öyle denedim yine aynı hata oldu
  9. S

Onunla yaptım hocam
  10. S

Eu rom'dan bu roma geçmeye çalıştığımda error 7 alıyorum. Konuda yazan her şeyi düzgün yaptım. Bir fikri olan var mı
  11. S

Soru Xiaomi Redmi Note 9 Pro Yazılım Hk.

Eu rom kurmanız gerekiyor
  12. S

Çözüldü Xiaomi redmi Not 9 Pro Hafızası 48 gb Görünüyor Normal mi sizce?

https://www.genpa.com.tr/teknik-servis/serviceId/imeiNo Buradan sorgula gitme boşuna :)
  13. S

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Note 9 pro için sorunsuz gcam var mı acaba?
  14. S

Sohbet Hepsiburada'dan Alınan Ürünün Sorunları

Kendi depoları var diye biliyorum
  15. S

İstenmeyen uygulamaları kaldırma (Root gerekmez,Çoğu cihaza uyumlu)

Bir çok cihazda denedim (k20 pro, mi 9 lite, mi note 10, note 9s ve en son olarak note 9 pro) hepsinde sorunsuz çalıştı 1)Gerekli uygulamayı buradan indiriyoruz: https://github.com/Szaki/XiaomiADBFastbootTools/releases 2)Bu sitede güvenli şekilde kaldırabileceğiniz şeylerin listesi var. Sizin...
Üst Alt