sinans kullanıcısının son içeriği

1. sinans

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

ilk yüklediğimde rom süperdi ama güncellemeleri yaptıkça hem hantallaştı hemde şarj perişan oldu. mecbur farklı roma geçiş yapacam.
  2. sinans

Uygulama Mi Kontrol Merkezi | MIUI 12 Kontrol Merkezini Herhangi Bir Android Telefona Kurun

çok ilginç bende o aşağı yukarı ok çıkmıyor...
  3. sinans

Uygulama Mi Kontrol Merkezi | MIUI 12 Kontrol Merkezini Herhangi Bir Android Telefona Kurun

Denedim ama aşağı çek seçeneğinde mi control centerı seçince aşağı çektiğinde mi control center uygulaması açılıyor perde gelmiyor
  4. sinans

ios kullanırken jailbreak yaparak activator diye bi tweak vardı ekrana istediğin hareket ataması yapılıyordu android te yokmu acaba öyle bi uygulama
  5. sinans

Bende Aosp rom da kullanıyorum miui ın control merkezinden daha hızlı ve işlevsel diyebilirim. bildirimleri renklendirerek te ayrı bi hava katmış lakin şöyle bi sorun var... ekranın herhangibir yerinden aşağı çektiğimde orijinal perde geliyor ona da bi çare olsa tam süper olurmuş.
  6. sinans

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

Evet bende memnundum ama bu çekilir gibi değil iPhone günlerime döndüm şarja bağlı kaldık gene. Güncellemeyle düzelirmi acaba beklemeye deyer mi bilemiyorum 1589887922 Güncelleme ile düzeleceğini bilsem bekliyim ama nereye kadar
  7. sinans

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

Tek sorun şarjı resmen içiyor. Bende öyle sizde de durum öyle mi? Şuan ekran sürem 1 saat 40 dk şarjım %50 kaldı
  8. sinans

Rom [9T/K20][Android Q]RevOS AOSP Rom

güncellemeden sonra kamera sorunu düzeldi ve rom gerçekten çok güzel henüz bi sorunla karşılaşmadım. bir sorum olacak. miui da telefon uygulaması kendi uygulaması onu kullanmamız mümkün değil mi? orda rehberin tamamını ve rehber dışı herkesi engelleme imkanı vardı o yüzden istiyorum. yada bu...
  9. sinans

WP Aero

uygulama gittikçe daha da güzelleşiyor ancak birtürlü şu whatsapp üzerinden resim çekip yollayınca bulanıklık sorunu çözülmedi nedendir acaba???
  10. sinans

WP Aero

herşey güzel ancak whatsapp tan kamera açıp resim çekince çok bulanık çekiyor sizde de durum aynı mı? iki cihazda denedim ikisinde de aynı.
  11. sinans

Yardım Mi band 3 çağrı reddetme

aynı sorun bende de var. iphone kullanırken rahatsız etme modunu açınca arayanları direk reddediyordu çağrılarda kim aramış görebiliyordum. şimdi redmi note 7 aldım rahatsız etme modunu açınca hiç tepki vermiyor ama karşı tarafa çalıyor görünüyor. sessize almışım gibi aynı. öyle olduktan sonra...
Üst Alt