Yardım Mi band 3 çağrı reddetme

Lmspay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
J7 prime
Konular
1
Arkadaşlar mi band 3 global kullaniyorum türkçe yazılım. Çağrılari sessize alabiliyorum ama reddetme islemini yapamıyorum uzun basıyorum çağrı gelince ama olmuyor. Acaba telefon kaynaklı bir sorun mudur. Bilen arkadaşlarım kardeslerim yardimci olursa sevinirim yada çağrı reddetme olayını hangi extra uygulama ile yaparım

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Lmspay ; Hocam ben de mi band 3 sahibiyim ancak öyle bir sorunum yok belki izinleri eksik vermişinizdir.

Lmspay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
J7 prime
Konular
1
Lmspay ; Hocam ben de mi band 3 sahibiyim ancak öyle bir sorunum yok belki izinleri eksik vermişinizdir.
Valla kardesim hangi izinden bahsediyorsun bilmediğim bişey olabilir . Telefon sms arama izinleri var . Sessize aliyor ama reddetme yapmıyor kontrol ettim tüm izinler verilmiş

Lmspay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
J7 prime
Konular
1
Baska telefonda reddetme oluyor ama j7 prime da reddetme olmuyor bu neyle alakalidir arkdaslar

sinans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sinan
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
aynı sorun bende de var. iphone kullanırken rahatsız etme modunu açınca arayanları direk reddediyordu çağrılarda kim aramış görebiliyordum. şimdi redmi note 7 aldım rahatsız etme modunu açınca hiç tepki vermiyor ama karşı tarafa çalıyor görünüyor. sessize almışım gibi aynı. öyle olduktan sonra sessize alırım ne gerek var rahatsız etme moduna.
bunu nasıl çözcem bilmiyorum varsa bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Üst Alt