sinanoo kullanıcısının son içeriği

1. sinanoo

Yardım Günccelleme hakkında bilgi

pasaport kayıtlı iseniz şayet, ayarlardan direk telefonu güncelleyebilirsiniz sorun olmaz.
  2. sinanoo

Yardım 11 Ultra TWRP Modda Rom Yukleme Hatasi. Yardim

Wipe - Format Data bölümüne tıkla gelen bölümde klavye ile yes yazıp onayla yani dahili hafızayı komple sil reeboot recovery yap (recoveryden çıkıp tekrar gir ) dahili hafıza görünür.
  3. sinanoo

Rom Mi 12T PRO Twrp (diting)

Xiaomi eu fastboot romunu kurduğumuzda twrp otomatik olarak kuruluyor problemsizde çalışıyor bilginize..
  4. sinanoo

Soru Vodafone İnternet paylaşımı

Easytether ile sınırsız paylaşım yapabilirsin arkadaşım Hotspot kotandan düşmeden.. Free sürümü hız limiti koyuyor, pro olanı kur sınır yok, blueetoth ile direk paylaşım yapabiliyorsun ya da bilgisayara uygulama aracılığı ile usb den paylaşım yapabiliyorsun, bilgisayardan da wifi hostspot...
  5. sinanoo

Yardım K30 usb gormuyor

.
  6. sinanoo

Yardım fastboot mode

Edl modda bilgisayar cihazı gördü, yetkili hesap ile müdahale edildi. Çözüldü yani konu kapanabilir, teşekkürler.
  7. sinanoo

Yardım K30 usb gormuyor

Hocam çözebildiniz mi ? çözdüyseniz bizimle paylaşır mısınız şuan bende aynı durumdan muzdaribim telefon çöp mü oldu?
  8. sinanoo

Yardım fastboot mode

Onu da yaptım hemde defalarca yükledim de, bilgisayar algılamıyor. Algılasa herhangi bir şekilde çözerdim. Tamirciye verdim az önce donanımsal problemi var mı diye kontrol ediyor şuan inş çözer.
  9. sinanoo

Yardım fastboot mode

merhaba arkadaşlar, cihazı fastboot moduna alınca ne yaptiysam pc algilamıyor, farklı kablolar, farklı bilgisayarlar denedim yine olmadı, soketi bile değiştirdim yine durum aynı. Enteresan olan durum recoveryden fastboot alınca görüyordu ama cihazın kendi fastboot modu görmüyor yardımcı...
  10. sinanoo

Rehber Bilgisayar Twrp'yi/Telefonu Görmüyorsa Yapılacaklar...

telefon fastboot moduna alınca bilgisayar hiç algılamıyor telefonu farklı kablolar, farklı bilgisayarlar denedim ne yaptıysam olmadı, recoverynin fastboot bölümünde telefonu görüyordu suan telefon brick oldu ve recoveryde acilmiyor, tek çözüm fastboot modu oda bilgisayar görmüyor yardımcı olacak...
  11. sinanoo

MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

Kurdum hocam sağol ama değişiyorum şimdi pil hususunda tatmin etmedi beni..
  12. sinanoo

Teşekkür ederim.
  13. sinanoo

Yeni sürüm için ekran süresi atabilecek var mı arkadaşlar?
  14. sinanoo

Hocam miui 12 ekran süresi beni hiç tatmin etmedi. En iyi aosp romlar, aosp romlara yönel bence.
  15. sinanoo

Rehber Mi8 Bootloader kilidi nasıl açılır? (Mi8 Unlock Başvuru İşlemi)

Hayır 15 günü doldurduktan sonraki vakitte istediğin sürede açabilirsin (20. gün, 1 ay sonra gibi )
Üst Alt