Yardım Mi8 Batarya Performansı

vdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Htc One 7
Konular
3
Merhaba arkadaşlar iyi günler.

Tam bir ay önce Xiamio Mi8 aldım. Sanırım son güncellemeleden sonra pil performansında bir takım sıkıntılar cikti. Günlük oyuna en fazla 1 saat zaman ayırıyorum. (pubg hiç oynamadım :D) Çoğunlukla navigasyonu çok kullanıyorum. Navigasyon çok ama çok şarji bitiriyor. Normal mi değil mi çok şey yapamadım. Bir günü çok rahat çıkarıyordum ama bu aralar çıkartamiyorum.

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Merhaba, Arb kontrolu yaparak eski surume donus yapabilirsiniz. Navigasyonda soyle bir tecrubem oldu. Ozellikle sehir merkezinden uzak yerlerde telekom surekli ariyor tariyor dogru noktayi bulmak icin buda sarzi yiyor , ayni telefon turkcell hat takildiginda cok hizli hassas konumlandirma yapiyor. Eger surekli navigasyon kullaniyorsaniz bence turkcell hat daha az sarz tuketecektir.

Oyla:

vdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Htc One 7
Konular
3
Merhaba, Arb kontrolu yaparak eski surume donus yapabilirsiniz. Navigasyonda soyle bir tecrubem oldu. Ozellikle sehir merkezinden uzak yerlerde telekom surekli ariyor tariyor dogru noktayi bulmak icin buda sarzi yiyor , ayni telefon turkcell hat takildiginda cok hizli hassas konumlandirma yapiyor. Eger surekli navigasyon kullaniyorsaniz bence turkcell hat daha az sarz tuketecektir.

Dostum, eski sürüme nasıl dönüş yapılır. Bir ikincisi gün içerisinde navigasyonu çok kullanıyorum. Mesela dün navigasyon yüzünden telefonun şarjı akşam 5 6 gibi bitmeye yakın oldu. (%20 kusurlerde) Bende telefonu biraz şarj ettim %80 oldu yine navigasyonu kullandım. Eve vardığımda %30 kusurlerdeydi. Normal mi bu süreç. Bugün sabah 9'ta kalktığımda şarjım %97 idi, saat 15.34 itibariyle normal kullanımda %67'e kadar düştü. Normal kullanımda şarj şuanda dayanır, birazdan yola çıkacağım ve navigasyonu kullanacağım ki şarjı akşama dayanmaz. Bundan önceki telefonum şarj konusunda beni çok üzdü, ben mi çok pirpiriklendim acaba yoksa normal mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada hattım Vodafone, Turkcell'e geçmek şuan için zor.

Oyla:

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Rehber - Mi8 Genel Bilgiler

Buradan bl kilit ve arb kontrolu bilgileri alabilirsiniz. Sarz da eskiden normal gunu cok rahat cikartiyordum simdi bir gun olmadan bitiyor demissiniz.

Navigasyon icinde farkli uygulamalar deneyin bakalim fark edicek mi?

Oyla:

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
İlave olarak baska programlari deneyin dememdeki sebeb; Google Maps de sorun var. Surekli konum kayboluyor ve ariyor buda uzun sureli navigasyonda haliyle ciddi sarz tuketir. En son arkadaslar google maps go ile sorunu cozduk yazmisti ( Ben henuz denemedim ) Navigasyon ve Gps ile ilgili asagidaki konuyu incelemenizde fayda var.

Rehber - GPS Sorunu ve Çözümü

Oyla:

vdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Htc One 7
Konular
3
Benim Hüsnü kuruntum dostlar. Şuanda bir günü rahat çıkarıyor. Verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim.

Oyla:

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Pil efsane son güncelleme ile başka bir güzel oldu full mobile legends online oyun oynadım, resimlere bknz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

vdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Htc One 7
Konular
3
Evet yeni guncellemeden sonra 1 gün çok rahat kullanıyorum

Oyla:

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
hangi sürümleri kullanıyorsunuz arkadaşlar. Beta son güncelleme mi yoksa stabil mi veya eu rom ?
Evet yeni guncellemeden sonra 1 gün çok rahat kullanıyorum
Pil efsane son güncelleme ile başka bir güzel oldu full mobile legends online oyun oynadım, resimlere bknz.

Oyla:
Üst Alt