shaq1907 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım poco f2 pro Mıuı 12.5.6

Çıkar çıkmaz yüklemiştim. Global'ı kurdum ben. Daha iyi mi daha kötü mü ölçmedim ama pilde kötüleşme hissetmedim.
  2. S

Yardım poco f2 pro Mıuı 12.5.6

Aylardır 14.0.1'i kullanıyorum. Gayet sorunsuz kullanıyorum. Zaten cihaz daha güncelleme almayacağı için yeni sürüme geçmeni tavsiye ederim.
  3. S

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Çok güzel bir uygulama olmuş. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Yeni yüzyılda değerini daha çok biliriz inşallah.
  4. S

Yardım Windows 11 satılık key

Diğer update'leri yüklediniz mi? Önce tüm update'lerin yapılmasını istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

https://massgrave.dev/windows_11_links.html Buradan yeni Windows'u indirip böyle kursaydınız hocam, direkt en yeni sürüm. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

W11'e geçtikten sonra güncelleme sorunu olmuyor TPM nedeniyle veya başka nedenle. Intel 4. Nesil işlemcim var, 22H2 yüklü. Şu anki Windows'unuz orjinal ise keyi bilmenize de almanıza da gerek yok. Kurulumdan sonra Windows otomatik etkinleşir.
  7. S

Hayır temiz kurulum yapmanızı öneririm. Şu anki Windows'unuz orjinal ise key'e gerek yok. TPM sorunu yaşmamak için Rufus'la kurulum USB'si oluşturun sadece.
  8. S

Rufus ile W11 yükleyebilirsin. Sendeki Wİndows şu an orjinalse seri numarası almana gerek yok, seri numarası girmeden kurarsan internete bağlayınca Windows 11'in otomatik etkinleşir. Şu an orjinal kullanmıyorsan Hepsilisans.com sitesini tavsiye ederim.
  9. S

Uygulama Revanced Patches Nasıl Yapıcam?

Bilinen bir bug o. Sonraki güncellemelerde düzeltirler herhalde.
  10. S

Uygulama Revanced Patches Nasıl Yapıcam?

"Hiç uğraşmayayım, güvenilir ve güncellenen bir apk kullanayım" derseniz buradan indirebilirsiniz: https://forum.xda-developers.com/t/app-8-0-guides-revanced-revanced-extended.4523967/ Forumu takip edip, arada güncel veriyonu indirip kolayca da güncelleyebilirseniz.
  11. S

Soru yan sanayi amoled gercekten 1-2 ay ancamı dayanıyor?(mi9 ekranı kırdım)

Ayrıca Mi 9T modellerinde yan sanayi ekranlarda parmak izi çalışmıyor genelde. Sizde de öyle bir şey olabilir. Onu göz önüne alın.
  12. S

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese iyi bayramlar.
  13. S

Yardım 5g cihaza 4g imei olur mu?

Sıkıntı olmaz.
  14. S

Soru Poco f2 pro MIUI 14 güncellesem IMEI gider mi

Hiç bir sıkıntı yaratmaz. V13.0.3.0'dan V14.0.1.0'a geçiş yaptım OTA üzerinden, hiç bir sıkıntı çıkmadı.
Üst Alt