shadowman36 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi M365 Bluetooth Bağlantı Sorunu

Meraba Arkadaşlar yaklaşık bir sene önce m365 model scooter aldım mi home uygulaması ile bağlantı yaptım. O zaman oluşturduğum 6 haneli parolayı hatırlayamıyorum. Ürine daha sonradan internetten pro modeli hız göstergesi olan ekran taktım kendim. Şimdi resetlemek istediğimde 14 hatasını veriyor...
  2. S

Rom [Android 11] Pixel Experience for Xiaomi Mi 10

rom linkten nasıl indiriliyor hocam değişik bir site çıkıyor
  3. S

Yardım Xaomi mi 10T mesaj gönderememe sorunu

Valla karar sizin Endonezya Global bir Rom Custom olmadığı için güvenlik açığı daha az. Ayrıca Batarya performansı daha ii ben bir kaç müşterimde bu şekilde çözüme ulaştım yüklediğim herkes çok memnun..
  4. S

Yardım Xaomi mi 10T mesaj gönderememe sorunu

Bootloader aç Endonezya romu yükle düzeliyor kardeşim miui kendi mesajlaşma özelliği geliyor düzeliyor. Gogle mesajlaşma uygulamasından dolayı oluyor
  5. S

İpucu Mi Flash "Update sparse crc list failed" hatasının çözümü

Allah razı olsun başkan sabahtan rom atamıyorum delirecektim ilk defa başıma geldi
  6. S

Sohbet Sohbet köşesi

Antalyadayım başkan
  7. S

Sohbet Sohbet köşesi

İlkler hep bizde abim 11ide senin için getirecem :)
  8. S

Recovery Xiaomi Mi Note 10 Lite - Twrp 3.4.2B

magisk kurunca twrpye atıyor
  9. S

Yardım Xiaomi Note 9s Data Görmeme Sorunu

valla benimde aklıma soket geliyor artık başka çare kalmadı varmıdır bu sokete bakan?
  10. S

mtp olarkta görmüyor hocam o bir kaç kez başıma geldi dediğiniz şekilde çözmüştüm ama bu cihazda ilginc bir durum var
  11. S

valla ne denediysem olmadı usb hata ayıklama filan açtım tık yok başına gelen yokmu hiç?
  12. S

hocam twrp filan yok cihazda datayı görmüyorki hiç birşey yükleyemiyorum. günde 10 cihaz bağlıyorum belki sorun yok. birtek bunda başıma geldi
  13. S

çıkmıyor hocam hiç bir şekilde
  14. S

Cihaz Sıfır daha 2 haftalık PCye taktığımda data görmüyor normal şarj alıyor gibi görünüyor. bir kaç pc ve farklı kablo denedim olmuyor direk şarj gibi görünüyor. Usbyi Şunun için kullan sekmeside çıkmıyor.. Sorun nerden olabilir? naptıysam olmadı
Üst Alt