sezergv kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Endonezya V13.0.5.0.SJZIDXM İndirme Bağlantıları

beyler,benim redmi note 9 pro eski miui 12 surumu ve guncelleme yok diyor..bahsettiginiz kilid acik degil,nasil guncelleyebilirim 13 veya 14 miui ye nasil gecebilirim?yani bahsettiginiz sistem gincelleyici uzerinden nasil yapacagim,forumda bulamadim...
  2. S

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

arkadaslar,bugun OTA uzerinden telefonuma guncelleme geldi ancak Encahched mi degil mi bilmiyorum..12.5.6 Global surum yaziyor Kararli ama hicbiryerde Enchanched diye yazmiyor..nasil anlayabiliriz Enchanched rom olup olmadigini?..tesekkurler 1634001291
  3. S

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

Recovery yapmak istemiyorum çünkü bootloader kilidini açmak lazım,onu da sitede baktım çok iş var onu yapmak için,onun için recovery'den yüklemek istemiyorum
  4. S

arkadaslar yardim edin lutfen,bende neden boyle uyari cikiyor? 1633222967 kisaca ne yapmam lazim?tesekkurler
  5. S

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

kardes kusura bakma da bu eea hangi romdu?endonezya romu mu yoks abaska birsey mi?anlamadim
  6. S

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

arkadaslar benim Mi 10T pro global rom 12.5.5......encahched i yuklemek icin ne yapmak lazim?tesekkurler
  7. S

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

arkadaslar,windovs 10 bilgisayardan ayni islemleri yaptim ve kilit acildi,cok enteresan..herkese tesskkurler
  8. S

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

arkadaslar lutfen yardim..unlock icin 72 saat dedi ve 72 saat gectikten sonra,kirmizi harflerle error 9000 diye birseyler yaziyor anlamadim.bu arada telefonum mi5 ve en son miui 10 stable rom yuklu..ne yapmaliyim?
  9. S

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Siz çözemediyseniz diğerlerinin vay haline..
  10. S

kardesim,ben daha once cok orijinal Samsung romu Odin'le yukledim ve su ana kadar hicbir problem cok sukur cikmadi,ama xiaomi romu yuklemek icin hala endiseliyim
  11. S

ohoooo o zaman hic bu ise bulasmayayim dostlar,telefonun bozulma riski varsa hic denemeyeyim,cunku telefonu kullaniyorum problem yok ancak arada sirada bir kilitleniyor donuyor
  12. S

İlk defa yükleyeceğim inşAllah sorun çıkmaz..en çok neye dikkat etmem lazim fastboot la yükleme yaparken?bu arada yüklemeden önce herhangi bir şey yapmak gerekir mi gerkmez mi?önceden teşekkürler
  13. S

Arkadaslar lutfen yardimci olun!!..telefonum Mi5 3/32 ve miui 10 yuklu ancak gunde iki uc kez telefon donup kaliyor ve dokunmatik hicbirsey calismiyor..acma kapama tusuyla uzun basarak restart yapiyorum ve acilip calisiyor sonra tekrar ayni sorun olabiliyor..ne yapmak lazim?baska rom yuklemek...
Üst Alt