Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

sezergv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaomi MI5
Konular
0
Arkadaslar lutfen yardimci olun!!..telefonum Mi5 3/32 ve miui 10 yuklu ancak gunde iki uc kez telefon donup kaliyor ve dokunmatik hicbirsey calismiyor..acma kapama tusuyla uzun basarak restart yapiyorum ve acilip calisiyor sonra tekrar ayni sorun olabiliyor..ne yapmak lazim?baska rom yuklemek gerekirse lutfen burada link verin?tesekkurler

Land_of_Fire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vüsal
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
MIUI 10'u en çok kötüleyenler MI 6 kullanıcıları

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Arkadaslar lutfen yardimci olun!!..telefonum Mi5 3/32 ve miui 10 yuklu ancak gunde iki uc kez telefon donup kaliyor ve dokunmatik hicbirsey calismiyor..acma kapama tusuyla uzun basarak restart yapiyorum ve acilip calisiyor sonra tekrar ayni sorun olabiliyor..ne yapmak lazim?baska rom yuklemek gerekirse lutfen burada link verin?tesekkurler
Bu güncellemeden önce bahsettiğiniz sorunlar var mıydı? Şayet yoksa romu fastboot ile yüklemeyi deneyebilirsin.

Not: Fastboot sonrası verilerin tamamı silinir. Bu nedenle yedek almayı unutmayın.

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafajoymax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaCruis
Cihazım
mi max 3
Konular
9
Mi Max 2 olduğu yerde kaldı. OREO ya yükseltilmedi. miui 9.6.3 hala 10 olmadı. bİLGİSAYAR UZMANI DEĞİLİZ. niçin bunlar güncellenmiyor. Bu tabloya bakarak başka bir telefonunuz mesela MAX 3 alınmaz, ürünü desteklemiyorsunuz.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mi Max 2 olduğu yerde kaldı. OREO ya yükseltilmedi. miui 9.6.3 hala 10 olmadı. bİLGİSAYAR UZMANI DEĞİLİZ. niçin bunlar güncellenmiyor. Bu tabloya bakarak başka bir telefonunuz mesela MAX 3 alınmaz, ürünü desteklemiyorsunuz.

Bazi cihazlara geç veriyor güncelleme ama yine de veriyor hocam. Aslinda piyasaya baktığımızda bu kadar fazla cihazı olupta, hepsine destek veren başka bir marka var mi onu da düşünmek gerek. Kaç yıllık cihazlarina desteğini daha yeni kesti. Gönül ister hepsine ayni anda versin güncellemeleri fakat o kadar fazla atağa geçti ki son dönemde, senede bir sürü cihaz çıkmaya başladı. Haliyle güncellemelerde bazi modellerde gecikmeli geliyor.

mustafajoymax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaCruis
Cihazım
mi max 3
Konular
9
Bu güncellemeden önce bahsettiğiniz sorunlar var mıydı? Şayet yoksa romu fastboot ile yüklemeyi deneyebilirsin.

Not: Fastboot sonrası verilerin tamamı silinir. Bu nedenle yedek almayı unutmayın.

Telefonu güncellemek için TAPATALK mı yapıcaz, bu nedir. MAX 2 telefonum hala Androit 7.1.1 de bunu TAPATALK kullanarak mı 8. OREO yapılıcak. bunlar telefona merkezden gelmeli, bilgisayar uzmanı değiliz. ???????????????????????????????

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Orada yazan tapatalk ibaresi kullanicinin imzasi hocam. Tapatalk isimli uygulama üzerinden foruma erişim sağlıyor. Bunun konu ile alakasi yok. :)
Telefonu güncellemek için TAPATALK mı yapıcaz, bu nedir. MAX 2 telefonum hala Androit 7.1.1 de bunu TAPATALK kullanarak mı 8. OREO yapılıcak. bunlar telefona merkezden gelmeli, bilgisayar uzmanı değiliz. ???????????????????????????????

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafajoymax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaCruis
Cihazım
mi max 3
Konular
9
Orada yazan tapatalk ibaresi kullanicinin imzasi hocam. Tapatalk isimli uygulama üzerinden foruma erişim sağlıyor. Bunun konu ile alakasi yok. :)

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Madem yöneticisin "Bunun konu ile alakasi yok. " diye yazacağına işin neden yapılmadığını ne zaman güncelleneceğini yazsana, yazamıyorsanız yönetici denilemez

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Madem yöneticisin "Bunun konu ile alakasi yok. " diye yazacağına işin neden yapılmadığını ne zaman güncelleneceğini yazsana, yazamıyorsanız yönetici denilemez
Oradan bakinca Xiaomi'nin yöneticisi gibi mi görünüyorum? Güncellemeyi biz vermiyoruz, bekleyeceksiniz mecbur. Herhangi bir şikayetiniz varsa direk Xiaomi ile iletişime geçersiniz.

sezergv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaomi MI5
Konular
0

İlk defa yükleyeceğim inşAllah sorun çıkmaz..en çok neye dikkat etmem lazim fastboot la yükleme yaparken?bu arada yüklemeden önce herhangi bir şey yapmak gerekir mi gerkmez mi?önceden teşekkürler

Son düzenleme:
Üst Alt