seysey kullanıcısının son içeriği

1. seysey

Sohbet Gelecek Hakkında Tecrübeler

Cümlemiz için hocam inşallah, vazgeçmemek ve "beni buraya almazlar la" dememek ve denemek gerektiğini akıldan çıkarmamak gerekiyor😅🙂
  2. seysey

Teşekkür ederim. Hepimiz için 🙂
  3. seysey

Merhaba arkadaşlar🙂 Bi'durum güncellemesi yapayım dedim. Şuan da özel bir şirkette çalışıyorum. İşimden çok memnunum. Geçen sene ki güzel yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın👋
  4. seysey

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Takipteyim artık...
  5. seysey

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Güzelmiş
  6. seysey

Sohbet Tüm Mıuı Türkiye forum ailesinin bayramı mübarek olsun.

Gönlü kalbinizin selameti ile herkese iyi bayramlar dilerim..
  7. seysey

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Nşce bayramlara inşallah, herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım
  8. seysey

Sohbet 50cc yerine 110cc Kullanmak

Sayenizde güzel detaylar öğreniyorum hocam, teşekkür ederim.
  9. seysey

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, benimde çok fazla bilgim yok açıkçası. Ama hayalinizi gerçekleştiremediğiniz için üzüldüm. İnşallah bir gün daha iyisi size nasip olur.
  10. seysey

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam. 1620602281 Düşüncen için teşekkür ederim hocam
  11. seysey

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, peki herhangi bir çevirmede sorun yaşamama sebep olur mu?
  12. seysey

Selamın aleyküm kardeşlerim. Öncelikle iyi formlar dilerim hepinize. "Kısaca konudan bahsedeyim, satın almak istediğim bir motor var ve B ehliyetim ile kullanabiliyorum. Ruhsatta 50cc olarak geçiyor ama motorsiklet 110cc yapılmış. Herhangi bir çevirmede sizce bir sorun yaşar mıyım? Bu konuda...
  13. seysey

Maalesef öncelikli olarak halletmem gereken durumlar var güzel kardeşim. Düşüncen ve yorumun için teşekkür ederim.
  14. seysey

O aklımın hep bir köşesinde duruyor kardeşim :)
  15. seysey

Merhaba sevgili kardeşlerim/abilerim. Kocaelide yaşıyan 22 yaşında internet ve ağ teknolojileri bölümü ön lisans mezunu bir arkadaşınızım. Haziran 2020 de askerden geldim ve geldiğim günden bu yana bir çok farklı sektörde iş başvurlarına gittim. Askere gitmeden önce askerlik bahane edilerek red...
Üst Alt