serserim_09 kullanıcısının son içeriği

1. S

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Arkadaşlar merhaba hyperos taiwan rom ve xiaomi eu romda yeti eklediğim kişileri google ile senkronize etmiyor aynı sorunu yaşayan var mı ilk kurulumda googledan kişileri çekiyor ancak daha sonra yeni eklenenleri google senkronize etmiyor manuel çalıştırsamda olmuyor
  2. S

Yardım Telefonum TWPR'den reboot attıkdan sonra yeniden açılmadı hala kapalı

https://forum.xda-developers.com/t/stock-recovery-for-redmi-8a.4007629/ https://mega.nz/file/EgQmnYjJ#Q3JIZqNnaHgqGuyYvIML4mNy4yKW8tQ9CDOIcFtosFY v10-v11 çalıştığı söylemiş ama v12 çalışıyor mu bilmiyorum 1609770222 buda v11 recovery_olivelite_global_images_V11.0.1.0.7z
  3. S

Yardım Telefonum TWPR'den reboot attıkdan sonra yeniden açılmadı hala kapalı

orjinal recovery yükleyip data wipe yapıp tekrar başlatın orjinal recovery dışında hiç bir twrp yüklenmez
  4. S

MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

hocam kurulumu yaparken hata vermiyorsa twrp veya fastbootta kalırsa orjinal recoveryyi yükleyin wipe data all yapın cihaz açılıyor. Benim cihazda bir kez twrpde bir kezde fastbootta kaldı. fastbootta kaldığımda vbmeta dahil hiç bir şekilde twrp yüklememe de izin vermiyordu en son orjinal...
  5. S

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

20/4/30 dosyası açıldı bu hafta gelecek
  6. S

Soru Kameranın yanındaki nedir?

mi9se de ultrasonik sensör var yani bildiğiniz alıcı verici görevi yapan siyah sensör yok.
  7. S

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Arkadaşlar yeni resimlerle beraber eski resimleri neden göstermediğini anladım aynı sıkıntı whatsapptan resim gönderirken de mevcut, sebebi eskiden kamera klasörü olarak görürken şuan çektiğim resimleri camera klasörü olarak görüyor galeri ve dosya yöneticisinde aynı yerde gösteriyor tüm...
  8. S

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Geçişte sıkıntı yok ama yinede istersen sitede var android 10 destekli twrp onu yükle sonra geç
  9. S

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Normal kullanıcı için gayet stabil hocam ben kendi adıma bir sorunla karşılaşmadım android q versiyonların en büyük sıkıntısı bence galeriydi oda düzeltildi son sürümle sorun kalmadı.
  10. S

Sıkıntı olmayabilir ama tedbir amaçlı kaldırmakta fayda var
  11. S

İlk kurulumda twrp uyumsuzluğundan dosyalarinizi sifreleyebilir tedbir amaçlı kaldırmakta yarar var
  12. S

Hayır zaten twrp yüklemek için onun olması lazım benim bahsettiğim cihazda parmak izi desen kilidi vs varsa kaldır
  13. S

Bekle hocam yarın eu 9.11.28 yayınlanacak onu yüklerseniz içerisinde twrp var kendisi otomatik guncelliyor her ihtimale karşı yüklemeden önce cihaz kilidini kaldırın. Ayrıca android versiyonu değiştiği için temiz kurulum yapmanızda fayda var
  14. S

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

arkadaşlar eu ekibi kameradan galeriye geçiş sorununu çözdüğünü açıkladı 9.11.28 sürümünde çalışacakmış hepimiz için hayırlı olsun :)
Üst Alt