serkaon kullanıcısının son içeriği

1. serkaon

Uygulama Mi Cloud Client v1.1.7 | Windows & macOS

Paylaşım için teşekkürler. En yakın zamanda deneyeceğim. Bu program üzerinden Mi cloud alanı satın alınabiliyor mu? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. serkaon

Rom [ROM] [11.0.0] dotOS v5.0 [OFFICIAL] [raphael/raphaelin] [07/02/21]

Cuztomization içinde var hocam. Karıştırın biraz. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. serkaon

Ayarlar - Özelleştirmeler - Durum Çubuğu - Pil Stilleri ve Yüzde Stilleri bölümünden aktive edebilirsiniz. Şarj olurken de görebilmek için pil yüzdeleri bölümünden simgenin dışında seçmeniz gerekiyor. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. serkaon

Çalışıyor. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. serkaon

Gapps versiyonu yazan rom. Vendor olarak da telefonunuz mi 9t pro ise 12.0.3.0 olanı indireceksiniz. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. serkaon

Soru Mi Watch Ekran Sensörü

Saat üzerinden ayarlar - görüntüle - kapatmak için üstünü kapat seçeneği işaretli olması gerekiyor. Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. serkaon

Haber Widevine L1 K20 Pro geldi

+1. Aynı şekilde benim de L1 geldi. Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. serkaon

Yardım Uygulama bildirim sorunu

Hide yaptıktan sonra uygulamaların ön belleğini silip tekrar girmeyi denediniz mi? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. serkaon

Yardım Uygulama bildirim sorunu

Bu işlemleri yapın. YouTube Spotify gibi programları kapatıp bildirim panelinden de kapattığınızda boş bir ekran kalıyordu. Onun çözümü Yeniden başlattığınızda da artık geri gelmiyor. Kökten çözüyor. Ama rom güncellemesi yapılırsa ne olur yazan arkadaş da bilmiyor. :) . Redmi K20 Pro...
  10. serkaon

Rom Palladium OS | Stable | Official | Android 11

Teşekkürler hocam bilgiler için. Sinirden global rom attım, 2 gün dayanabildim yine aospa döndüm. :) Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. serkaon

Reset dosyasını flaşlamıştım, pin kodu girdikten sonra ana ekran gelmesi gereken yerde telefon başlatılıyor diyordu sürekli, launcher başlamıyordu yani. Launcher flaşlamak için orangefoxa girmeye çalıştığımda şifrelenmişti, çözüm için dfe de flaşlayamadım. Rom kurmaktan başka bir çözüm kalmadı...
  12. serkaon

Sonraki güncellemelerle gelebilir şu an için kapalı ekran parmak izi yok. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. serkaon

Rica ederim. Evet rom gayet güzel ve keyifli. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. serkaon

Romdaki buglar: Screen off fod Ekran kilidi açarken ışık patlaması Vowifi Hızlı kilit açma. Özellikle hızlı kilit açmayı aktif hale getirip telefonu yeniden başlatırsanız ana ekrana giriş yapamazsınız. Ve çözümü de yeniden rom kurmak. Kuracak arkadaslar dikkatli olsun. Mi 9T Pro cihazımdan...
  15. serkaon

Teşekkürler hocam. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt