serkanelik kullanıcısının son içeriği

1. S

Sohbet Xiaomi Watch 2 pro vs Xiaomi Watch S3, farkları ne?

Vodafone dan Watch s3 aldim yaklasik 1 aydir kullanıyorum. Tansiyon ölçme yok nabiz takibi var.google asistan calismiyor yada ben yapamadim amazon alexa var oda bolgede kullanilmiyo sanirim.whatsapp tan cevap yazilmiyo
  2. S

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Aynen oyle hocam :) 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Guncellemeyi yaptim. Takvim saat hava durumu gibi uygulamalarda ufak gorsel degisiklikler var. Cihazin akiciliginda vs bi değişiklik farketmedim. Cihaz acilista veya yeniden baslatmada bariz daha hizli aciliyor. Yeni bir kac Parmak izi animasyonu gelmis, dergi kapagi seklinde duvarkagidi...
  4. S

Hyperos guncellemesi geldi mi 13 cihazıma baska gelen veya yükleyen varmi. Benim cihaz direncsiz ve yd oldugu icin yuklemedim 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Ayni sorun bendede var yalniz değilmişim. 1 in suresi doldu kapandi 2 ye taktim sebeke var.telefonu kapatip actim 2 de servis yok 1 e taktim sebeke geldi.oyle kullanıyorum 1 haftadir.btk yogunlugu kaldiramadi heralde.bize patlamazsa iyi :) direnc attirasimda yok hayirlisi bakalim. Pasaport...
  6. S

Ben betadan sonra bi fark goremedim. Stabil calisiyo pil beta surume gore biraz daha iyi gibi 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Kargo ve vergi dahil degil.yaklasik 150 lira daha koyuyo uzerine. Ben esimin telefonu icinde aldim 2 tane olunca kargo fiyati falan dusuyo biraz daha uyguna gelmis oldu 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Ekran koruyucu olarakta ibywind marka aldim amazondan. 2 adet ekran koruyucu 1 kamera koruyucu ve 1 arka koruyucu ile geliyor yaninda ekran koruyucuyu takmak icin hizalayici plastikte var.malzeme kalitesi baya iyi ekrandam parmak izi okuyucu da sorunsuz çalışıyo...
  9. S

Ben joom uzerinden bu kilifi aldim.biraz uzun surdu gelmesi. Hatta ilk sipariste gelmedi ucret iadesi aldim 2.siparsite geldi.biraz kaba ama kalitesi cok iyi gercekten.bunun manyetik olmayanida var.kablosuz sarj kullanmayanlar tercih edebilir. Nillkin super frosted shield pro magnetic...
  10. S

Selamlar bugun 14.0.2.0.guncellemesi geldi. Yukleyince Android 14 olduğunu gordum. Ufak seyler haricinde pek bi degisiklik yok. Onemsiz bazi buglarda mevcut. Baska guncelleme gelen oldumu? 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Çözüldü Xiaomi 13 whatsapp mesaj saatleri ÖÖ ve ÖS olarak gösteriyor

Baska bir android telefonda cihazin kendi saati 12 saatlik gosterim seklinde ayarlandiginda WhatsApp ta öö-ös seklinde gösteriyordu. 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Yardım Xiaomi 13 Şarjım yavaş mı doluyor?

Evet aynı sürüm global rom kullanıyorum 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Yardım Xiaomi 13 Şarjım yavaş mı doluyor?

Cihazin sicaklik durumuna gore 40 kusur dk da dolmasi gerekiyor. Fotograftaki sekilde adaptor ve kabloda turuncu soketli oldugunda 67w max gosteriyor. Farkli kablolarla denedigimde ise turbo charge yaziyor. 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Tam tersi ben pilden cok memnunum 2 gun rahat rahat yetiyo bana. Bence sizin cihaz ayarlari vs kaynakli bi sorun olabilir. 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Birde karanlik ortamda telefon kilitlendiginde aod i acmiyor. Ne zaman bir lamba gibi isik kaynagina dogru telefonu tutarsam o zaman aod aciliyor.sanirim ufak bi optimizasyon sorunu var 2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt