Serkan74423 kullanıcısının son içeriği

1. S

Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

Redmi note 3 mtk usb çalışmıyor şarj almıyor usb portu satıyor musunuz elinizde var mı?
  2. S

Redmi Note3 Pro'ya Global rom yükleme

hocam fastboot a aldığımda cihaz mifalsh da COM olarak gözükmüyor ve yüklenmiyor ondan dolayı..
  3. S

Redmi Note3 Pro'ya Global rom yükleme

hocam bende aynı yöntemle denedim miflashla yükledim telefon kendisi açılmadı bende power tuşuna basıp açmaya çalıştım ancak olmadı açılmıyor cihaz mi yazısı iki kez geliyor sonra telefon kapanıyor ne yapmam gerekiyor acaba ??????
  4. S

Yardım Miui note pro root

Kardeşim en.miui sitesinden developer rom indir kur updater yardımıyla telefon rootlu oluyor direkt ya da kingo mu ne öyle bi program var bilgisayarına indirip öyle de rootlayanilirsin.
  5. S

mi note pro yükleme hatası

hocam ben developer romu yüklemeyi başardım sonunda dosyayı baştan indirip ismini değiştirip attım ve recovery modla yükledim developer modu ama multi romu yüklerken hala aynı şekilde hata veriyor   http://xiaomi.eu/community/threads/5-6-25.27738/    şuradan baktım da mi note pro için (leo) için...
  6. S

hocam ben bastan indirip hepsini yapayim tekrar o zaman anlamadim bende romu oradan indirdim surucu yazilimini da devre disi biraktim da bakalim tekrar deneyeyim hocam
  7. S

hocam dosyayı indirdim masa üstüne attım kısa olarak yani tekrar denedim yine olmadı hocam aynı hatayı veriyor????
  8. S

hocam telefon orijinal onda sIkIntI yok ama bende bilemedim ki dosyayi daha kisa bir klasore atip tekrar deneyeyim ne olacagini yazarim . hocam orijinalliği mi verification uygulaması ile yaptım doğrulandı.
  9. S

arkadaşlar telefonu aldım bugün kullanmaya başladım yalnız türkçe dil desteği ve play store yok ve ayrıca imei atmak istiyorum bunun için çalışmalara başladım  multi rom indirdim leo olanını updater uygulaması ve recovery modda denememe rağmen hepsinde aynı hatayı aldım dosyanın ismini...
  10. S

MIUI Haftalık Güncelleme 5.6.25

tesekkurler hocam
  11. S

MIUI Haftalık Güncelleme 5.6.25

arkadaslar mi note pro icin hangi uzantiya sahip olani indirecegiz acaba leo olan mi ??
Üst Alt