mi note pro yükleme hatası

Serkan74423

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Konular
1
arkadaşlar telefonu aldım bugün kullanmaya başladım yalnız türkçe dil desteği ve play store yok ve ayrıca imei atmak istiyorum bunun için çalışmalara başladım  multi rom indirdim leo olanını updater uygulaması ve recovery modda denememe rağmen hepsinde aynı hatayı aldım dosyanın ismini değiştirip ve değiştirmeyip de denedim ama hep "signature verification failed" hatası aldım. acaba bunun nedeni nedir ?
ayrıca fastboot ile developer romu da yüklemeyi denedim bu sefer de dosya bulunamadı "0x80070002" hatası aldım.bunun da nedeni nedir ?
ayrıca bu işlemleri yaparken bana yardımcı olan  ByKatre'ye teşekkürü burdan da borç bilirim...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bunca hataları almamanız gerekirdi. Telefonun orjinalliğinden emin olun.
Dosya bulunamadı hatasını yanlış klasör gösterdiğiniz için verir. Doğru klasörü gösterin. Çok uzun ve içinde Türkçe karakter bulunan klasör isimleri vermekten kaçının.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Serkan74423

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Konular
1
hocam telefon orijinal onda sIkIntI yok ama bende bilemedim ki dosyayi daha kisa bir klasore atip tekrar deneyeyim ne olacagini yazarim .
hocam orijinalliği mi verification uygulaması ile yaptım doğrulandı.

Serkan74423

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Konular
1
hocam dosyayı indirdim masa üstüne attım kısa olarak yani tekrar denedim yine olmadı hocam aynı hatayı veriyor????

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Serkan74423' Alıntı:
hocam dosyayı indirdim masa üstüne attım kısa olarak yani tekrar denedim yine olmadı hocam aynı hatayı veriyor????

Forumda fastboot ile rom yükleme resimli anlatımı vardı. O konudan yaptığınız işlemleri kontrol edin lütfen. Mutlaka bir yerde yanlış yapıyorsunuz. Dosya bulunamadı hatası vermesi dosyayı bulamamasındandır. Başka bir nedeni yoktur.  
Doğru Fastboot dosyasını indirdiğinize emin olun. Romu buradan indirmiş olmalısınız:
http://en.miui.com/a-234.html
İndirdiğiniz dosyayı doğru yere kadar zipten çıkarttığınıza emin olun. Doğru klasörü gösterdiğinize emin olun.

Serkan74423

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Konular
1
hocam ben bastan indirip hepsini yapayim tekrar o zaman anlamadim bende romu oradan indirdim surucu yazilimini da devre disi biraktim da bakalim tekrar deneyeyim hocam

Serkan74423

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Konular
1
hocam ben developer romu yüklemeyi başardım sonunda dosyayı baştan indirip ismini değiştirip attım ve recovery modla yükledim developer modu ama multi romu yüklerken hala aynı şekilde hata veriyor   http://xiaomi.eu/community/threads/5-6-25.27738/    şuradan baktım da mi note pro için (leo) için bi recovery dosyası vermiş adam acaba o recovery dosyası yardımı ile mi yükleniyor sadece multi rom?????

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Birkaç dakika önce Mipad tabletime  orjinal developer rom varken updater uygulaması ile select update package seçeneği ile indirdiğim multi romu yükledim. Hiç sıkıntı çıkmadı.

Üst Alt