SerhatK26 kullanıcısının son içeriği

1. S

Tema Bu icon paketinin ismini bilen var mı?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  2. S

Yardım laptop siyah ekran gelmiyor

Ekran flexini kontrol ettiniz mi?
  3. S

Yardım Haporlör sesi kısıklığı...

Youtube, mi music vs. haporlörden müzik dinlerken veya video izlerken ses sonda olmasına rağmen ses azalıyor. Cihaz rootlu. Dolby Viper kurulu suan. Dual speaker yapmak isterken mixer_paths.xml bozulmuş olabilir. Orjinal miui 12 mixer_paths.xml yükleyebilen olur mu herhangi bir paylaşım sitesine...
  4. S

Soru redmi note 5 miui 12 gcam

Cam2api yi tekrar aktif et.
  5. S

Yardım Sonunda ekran kırıldı

Özelden bi satıcı gönderiyorum.
  6. S

Soru Cam kırıldı

İnternetten al kendin değiştirirsin hacım. Bu ay 4.ekranımı değiştiriyorum. Çok takılı kalma
  7. S

Rom Redmi Note5/Pro V11.0.5.0.PEIMIXM Global Kararlı ROM

Bu güncellemeyle gcam çalıştırabilen var mı? 1603830449 Cam2api kapanmış
  8. S

Yardım Mi note 10 lite ekranı pc ye yansıtma

İntel görüntü bağdaştırıcı driverını güncelleyerek bağlanmıştım.
  9. S

Yardım Telefonu kıracağım

Birde kullandığınız temayı değiştirip dener misiniz? Arayüzü falan değiştiren temalarda olabilir. Tema mağazasındaki bi kaç premium temayı kullanıyordum. Onlarda yoruyordu işlemciyi fazla ram kullanıyordu. Dediğim gibi ekran kırılınca düzeldi benim. Kasadaki yamulma etki ediyor olabilir. Cok...
  10. S

Yardım Telefonu kıracağım

Not 5 kullanıyorum ekran kırılınca takılmalar başladı. Yeni ekran alıp değiştirdim takılmalar devam etti. Kasada yamulma vardı. Onu düzelttim azaldı. Temiz stock rom kurdum azaldı takılmalar. Yine ekran camı kırıldı. Şuan hiç bir takılma yok. Kasada eğilme var mı bi onu kontrol edin. Ekrandaki...
  11. S

Rehber [Note 5 Ai-Pro] Kalıcı Twrp Kurma Yöntemi [Whyred]

aynı sorunu bende yaşıyorum.Wipe data sonrası tekrar şifre istiyor.
  12. S

Soru Kulaklik önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jbl-c100sı-mikrofonlu-kulak-içi-kulaklık-siyah-1167623.html Hem memnun kalırsın hemde 30 lira cebinde kalır
  13. S

Sohbet Iptv Server

Geçen hafta bir güncelleme geldi. Şuan bende sıfır sıkıntı... Bilginize
Üst Alt